--> «Бандери й***ні»: переселенка з Донецька обурилася цінами на Західній Україні. ВІДЕО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Бандери й***ні»: переселенка з Донецька обурилася цінами на Західній Україні. ВІДЕО

53
«Бандери й***ні»: переселенка з Донецька обурилася цінами на Західній Україні. ВІДЕО
Переселенка з Донецькою пропискою записала відео, де у зневажливій формі висловилася про Львів та Захід України, пише телеграм-канал Львів'яни.

«Бандери й***ні», — сказала дівчина на відео. Зокрема, вона вражена цінами на житло.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Instagram
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-20

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
прив'язати її до ракети хімарса і відправити в політ назад у ДНР
Відповісти
Не виправдовую її. Люди, але 1000 євро... Цю інтелегентну леді не беремо до уваги. Це пі.дєц! І не треба, що вона бреше, в Луцьку подібна ситуація... Як бути звичайним переселенцям? В мене жили взагалі безкоштовно!
Відповісти
Неправда, знімаю 2х кімнатну квартиру 4000 тисячі + комуналка в луцьку. Є і дешевші просто всякі "лєді" не будуть жити в квартирі в якій немає євроремонту. Бачив багато таких переселенців, їм безкоштовно житло давали але воно їм на*й не треба бо бачиш там води гарячої немає. Відітє лі руки в них обламаються в дармовій хаті на газ поставити каструлю води і нагріти.
Відповісти
Люди і в селах живут,повно нормальних пустих хат,медпунктів пустих і газом і водою,то сільські умови не підходят,а дешевше в Улан-уде буде,туда нехай пизд....ют,
Відповісти
Ціни за житло дійсно луплять безбожні. Треба совість мати. А ще й комірне взимку збільшиться. Роботу не найдеш. Емоції її зрозумілі,але це її не виправдовує
Відповісти
З якою ціллю ви це розповсюджуєте? Нас все життя ділили на схід і захід, і замість того щоб об'єднувати підливаєте масло у вогонь
Відповісти
Зібрати всю цю нечість і відпрпвити де дешеве житло, правда не дуже, але їм гнидам хватить 1 на 2,по законам військового часу, можна і безплатно...
Відповісти
Ніхто не примушує її відсижуватись на заході , хай іде за рускім карабльом
Відповісти
Колаборанти сучені! А чим падло думало коли бігало з "аквафрешем" і верещало "путенпріді"?!!
Відповісти
Віддати бурятам, пограються а потім з'їдять.)))
Відповісти
Ви її паспорт бачили? Навіщо знову ця внутрішня вражда? Щодо цін. Так вибачте, це правда капець. Я впо з дитиною, самостійна мама, як ви вважаєте я можу дозволити собі кімнату у Львові за 10000 грн? З хозяїном та його мамою у сусідній кімнаті? Така собі допомога
Відповісти
Я дуже перепрошую, але можете не сидіти у Львові. Шукайте житло по селах. Люди віддають житло в користування з підведеним газом, а часом і водою майже даром. Платите тільки комуналку.
Відповісти
А опалення приватного будинку газом недешевые задоволення. В селах є робота для таких осіб, щоб була змога оплачувати такі ціни?
Відповісти
І то правда, якого ти їдеш у Львів!
Відповісти
А хто казав що для впо має бути все безкоштовно?? На заході люди так само полишались без роботів, без грошей, армії помагай,Вам помагай, а самим що землю їсти??
В держави роботи нема, виїхати не можна, гроші людям держава ніяких не дає
Може й із Заходу хотіли б жити в Львові а живуть в селах бо немають можливості. Шукайте житло не в такому місті от і все.
Відповісти
Вам значит трудно на своей земле? У вас родственники, друзья, знакомые рядом и в родном городе вы всегда сможете заработать. А что делать тем кто остался абсолютно без ничего, без дома, без имущества, без денег и в дали от родных, да ещё и с детьми на руках? Моя сестра переселенка, выехала из-за детей, и что-то ей никто не предлагает бесплатный дом в селе, только за бешеные деньги. Как по мне, это подло в такое время наживаться на горе людей
Відповісти
Ні нам не важко,але ми путіна не кликали.
Відповісти
Не треба було х#уйло сюди звати!
Відповісти
Не путайте пожалуйста 2014 год и 2022. Это тогда некоторые особы его звали. А в этом году война началась совсем по другой причине. Рашка нашла повод чтоб напасть на нас
Відповісти
А пуйла нащо звали? Путінпріді, прийшов, а вони звалили чомусь на захід
Відповісти
Кто звал тот пішов на окуповану сторону. І це було в 14 році, а зараз ні те
Відповісти
Працювати , як завжди. Халяви не буде!!!
Відповісти
А вы искали в селе?Из Мариуполя и уже 3 месяца живем в селе Тернопольской области.Только коммуналка.Выходит 700 гривен.Газ,вода,туалет,душ в доме.Приезжайте и вам найдут.Это только в Тернопольской и только одно село.Не мутите воду!
Відповісти
Приїжджайте до Запоріжжя, тут все дешевше і теж багато переселенців мешкає. Крім того є сусідня Польша, якщо на заході Україні все значно дорожче. Завжди є варіанти було б тільки бажання.
Відповісти
А чому саме до Львова їдете? Вас ніхто не примушує. Багато є навколишніх дешевих містечок. Хочете бути в гарному місті, то тут і ціни гарні... Кожен має вибір
Відповісти
Зібрати все те шобло рускопіз@#ще і вивезти на чукотку там житло в юрті буде дармове.І взагалі за такі слова треба садити за грати мінімум на рік.
Відповісти
Ось читаю і зачитуюсь, невже дійсно ми такі як пишем. У мене є дві квартири які я передав в користування двом родинам з донецька і запоріжжя, в іншій живу я з родиною, сплачують вони тільки обовязкові платежі. В любому місті України є вільні квартири , є квартири що належать державі і при цьому вони роками пустують, а ми обзиваєм один одного, когось принижуєм, комусь заздримо і не хочемо розуміти добра і правди.
Відповісти
От не треба перебільшувати. Аоїхали в Трускавець, пішли на базар, поспілкувались. Великий будинок, два поверхи, платили тільки за електрику та воду. Більше ніхто нічого не просив. Якщо Донецькі круті, то і ціни круті.
Відповісти
А відколи у нас появилась Західна Україна? Журналіст не грамотний. У нас є захід України. А в іншому нехай шукає і знайде дешевше.
Відповісти
Є люди, які живуть в гуртожитках, і там рахую нормальні умови: окрема кімната, кухня на 7-8 кімнат, туалет. На першому поверсі душ. Багатьох переселенців такі умови не влаштовують, то вони шукають житло ліпше. Як і ця східнячка. Маєш кошти - шукай краще і плати. Звичайно гірше, коли живуть в спортзалах, але всеодно не під обстрілами. Маємо те, що маємо, будьте добрі!
Відповісти
Назад в домбабве!
Відповісти
Ти простітутка пиздуй в свій донецьк і там сосни хай дишевше
Відповісти
В лугандон накуй, там все на шару!
Відповісти
Західній Україні??
Ви серйозно? Самі ж ділите країну на частини. Можливо ще будете писати та говорити західна та східна Волинь?
Відповісти
Я народилася у Львові.Мені дуже зараз соромно .Люди майте совість,задали свої квартир за нереальні гроші
і поїхали до Польші отримувати допомога .Нехай николи Ви не відчуете той жах який відчула Я в Бородянці.Миру Вам і Любові мої Львівяни
Відповісти
Я народилася у Львові.Мені дуже зараз соромно .Люди майте совість,задали свої квартир за нереальні гроші
і поїхали до Польші отримувати допомога .Нехай николи Ви не відчуете той жах який відчула Я в Бородянці.Миру Вам і Любові мої Львівяни
Відповісти
Те, що у такіц грубій формі викладають свій протест, не є допустимим... аде і є на те підстави.. бо як є неприпустимим і те, що хтось хоче нажитись.. і тут вже не з бідності такі ціни. це певна категорія людей... просто потрібно прирівняти таку категорію до мародерства на час війни і забирати те житло в державу...
Відповісти
То ніяка не біженка, відко замовне раш,пропагандою... якщо уважно послухаєте, то вона с донецьку жила і розповсюджує тему ніби Укоаїна їх 8 років обстрілювала.. хоча проблема завищених цін існувала..
Відповісти
Чемодан, вокзал і перша в період за ручки корабльом!!!
Відповісти
Не обов'язково жити в місті, можна знайти дешевше. Люди запрошують у селища й села, і, якщо це справді біженці, то погоджуються на все. А взагалі, ці донецькі задовбали. У Кривому Розі їх повно. Їздять на непоганих тачках по усіх гуманітарках, перебирають харчами ( пшеничку пускай ЗСУ дают), гадять усіх і вся. Одна взагалі заявила, що син загинув у днр і їй нічого не дали. На роботу ніхто ніде не йде, усі виплати оформляють. Хай би такі їхали назад, раз ми їм не такі. Доки будемо терпіти це бидло, доти нічого не зміниться.
Відповісти
Та яка це українка,мажорка молода,підіслана спровокувати,по ній видно що уже кончене хоч і молоде,слів связати не може в одне речення,одні матюки В сім'ї не без виродка
Відповісти
Елегантна леді, мабуть, забула, як 8 років назад окремі громадяни нашої країни вирішили жити під російським прапором в Україні, як зустрічали з квітами рашистських катів. Також забула, як вся країна виходила на Майдан та виборювала право на свободу та демократію, але ж тоді подібні леді та джентльмени називали нас наркоманами. Очевидно, що цій леді руський мир не зайшов, бо просидівши 8 років в лднр виїхала до Бандер, а не в рашидлостан. Ну що ж, за що боролась..
Відповісти
Бандери ах..евшие
Відповісти
А взагалі трохи не зрозуміло, ви звали "расея пріді"! Прийшла, чого ви тікаєте?
Ну ось такі як і вона!
Відповісти
Красава, пиз@ить нужно бандеров еб@ных!!! Как они к Донецкой области так и мы будем к вам относится уё@ки!
Відповісти
ВІЗЬМИ ЙОГО МОРЕ І ЙОБНИ ДО СКЕЛІ !!!!!
Відповісти
Яркий пример того, что бояра неизлечимо повредила остатки серого вещества
Как там, настали уже лучшие времена лугандонии или ещё немного подождём?
Відповісти
Левчук
Відповісти
Левчук
Відповісти
Ти подивись на неї ,то наші хлопці в окопах живуть ,воюють за нас ,щоб ми жили ,а ця курвота відкрила їб,,то погано її на заході ,їдь не хай до росії ,побачиш як заживеш !!! А таких ще багато нажаль ,в Україні !
Відповісти
Даунбасовша ї*бана, тупа просрасійська прошмандовка
Відповісти
Ох и мрази я в шоке да ты ещё хуче чем орки тварь ненавистная,ты сука думаеш что одни украино язычные в окопах сидят чмо чтоб тебе мразь снаряд в хату прилител
Відповісти
Шановні, вислухайте всі уважно. Я особисто нікого за мовною ознакою не дискриміную. Я вмію спілкуватися українською, російською і 50/50 англійською. Я є корінний киянин. Моє рідне місто Київ. Але в даній ситуації ми маємо справу з такими елементами серед нашого населення (бидло), і тут немає ніякої різниці з якої області людина. Замість того щоб дякувати Богу та людям за простягнуту руку допомоги відкусуєте її до ліктя. З приводу цін згоден це мародерство в час війни і за це потрібно карати. Але в той же час яке житло не було б все одно краще аніж під обстрілами. І з цього приводу моя думка така: після перемоги України у цій війні потрібно провести фільтрацію населення. Ті хто за Україну (не важливо якою мовою ти розмовляєш) залишаються, а ті хто за час війни з 2014 до кінця війни працював з окупаційними адміністраціями і кликав сюди "русский мир" депортація в Росію або відбування строку у в'язниці і все одно депортація в Росію. Ще раз кажу зараз не важливо якою мовою ти спілкуєшся. Я дуже гарно відношусь як до україномовних людей так і до російськомовних людей. Я сам особисто перейшов на державну з 2022 і про це не шкодую і мене ніхто не заставляв я сам захотів перейти на українську. Але колаборанти, зрадники і бидло мають бути покарані. Це моя особиста думка. Дякую за увагу.
Відповісти