На Волинському напрямку зі сторони білорусі відбулися зміни

27
-28
На Волинському напрямку зі сторони білорусі відбулися зміни
Триває сто двадцять третя доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню, повідомили у Генштабі.

На Волинському та Поліському напрямках, на території республіки білорусь, відзначається підготовка окремими підрозділами збройних сил російської федерації диверсійно-розвідувальних груп для їх подальших дій на території України.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-28

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Їх чекає 70 000 воїнів самооборони Волині з лопатами щоб зразу закопати
Відповісти
Якщо не більше...
Відповісти
Обожнюю,тих хто з лопатами.
Відповісти
Спочатку ракети полетять,а потім війська половина буде тікати треба дивитися правді в очі(воїни)
Відповісти
Тобі, напевно, з дивану видніше, якщо так добре знаєш настрої Захисників. Тоді вставай та йди підсилювати ЗСУ.
Відповісти
Диванбот ховається в підвалі
Відповісти
Це добре.
Відповісти
Зустрічати потрібно зі зброєю, а не з лопатами.
Відповісти
Основний захист воїна-це лопата, люди які в окопах це знають.
Відповісти
Зустрічати потрібно зі зброєю, а не з лопатами.
Відповісти
Допоможи нам Бог.
Відповісти
Я б на місці білорусів з дивану навіть не встала, бо якщо вони встануть то поведуть свою країну в чорну діру звідки не повертаються. Питання нащо їм це все, невже вони не розуміють що бульбаш чужими руками жар загребе, а заплатять всі... І ті хто був за і ті хто проти і ті хто утримався...Нагородив же Господь сусідами - дибілами. Пора відгороджуватися заборами з вилами.
Відповісти
Я б на місці білорусів з дивану навіть не встала, бо якщо вони встануть то поведуть свою країну в чорну діру звідки не повертаються. Питання нащо їм це все, невже вони не розуміють що бульбаш чужими руками жар загребе, а заплатять всі... І ті хто був за і ті хто проти і ті хто утримався...Нагородив же Господь сусідами - дибілами. Пора відгороджуватися заборами з вилами.
Відповісти
Накачивание Украины оружием ни к чему хорошему не приведет. За стол переговоров садиться нужно, а не Америку слушать. Самая коррумпированная страна на планете.
Відповісти
А ти реально іван
Відповісти
А ти реально іван
Відповісти
Україні потрібно ще й ракетами нарікати, щоб могли і по москві бабахнути і по мінску, і по пітеру. Кацап хороший тільки в могилі, а всі хто їх підтримує туди їм і дорога. Говорити з кацапом потрібно тільки тоді коли вийдемо на російський кордон і повернемо Крим!!!
Відповісти
Пішов нахуй
Відповісти
Ваня ти хоть розумієш що говориш?Ви напали на нас,вбиваєте насілуєте дітей,бомбите міста,дитячі садки,у нас тривоги по 5 раз на день.З ким переговори вести?Ваш путін хворий на голову,йому ввижаються нацисти в Україні.Ваня перестань дивитися телевізор покайся перед Богом,і забирайтеся геть з нашої України,
Відповісти
У России да, самая коррумпированная страна...
Какие переговоры, пусть выведут войска с территориии Украины, отдадут то, что окупировали , тогда и сядут наверное..
Відповісти
ванья, іді домой здєсь водкі нєт. А якщо коротко, то іди на х*й
Відповісти
Фашистам російським тут не місце
Відповісти
Йди вслід за кораблем
Відповісти
Вас уже накачали ложной информацией об украинцах...Могу сказать только одно - украинцы не сдадутся никогда!!!
Відповісти
Ми з вами будем говорити в мОСКВІ
Будете нам нафту років 50 носити відрами за наші втрати, причому тільки носити бо на зиму ви весь антифриз вип'єте, а у вас аналогов НЕТ
Відповісти
Накачивание Украины оружием ни к чему хорошему не приведет. За стол переговоров садиться нужно, а не Америку слушать. Самая коррумпированная страна на планете
Відповісти
Це вас руских накачали
Відповісти