«Війна не дійшла за 8 років»: на Волині жінка обурилася російським надписом. ФОТО

20
28
«Війна не дійшла за 8 років»: на Волині жінка обурилася російським надписом. ФОТО
На Волині біля ринку у Шацьку, волинянка на фасаді закладу помітила напис російською мовою, повідомляє телеграм-канал Доброго вечора, ми з України.

«От що з цим робити? Війна до шацьких людей ще не дійшла за 8 років... Я знаю історію цього мультика....але цей напис мовою окупанта сьогодні недоречний», – обурюється очевидиця.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
28

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А що ще можна очікувати від манкрутів.
Відповісти
слід було подумати,перед тим,як розумне слово писати...Манкурт,а не манкрут...Головне,як завжди першим написати?
Відповісти
Кажуть Палиця створив партизанський загін з своїх депутатів та однопартійців які проходять вишкіл у Швейцарії
Відповісти
Де можна ознайомитися зі списком пожертв партії "За майбутнє " на потреби ЗСУ, військових госпіталів тощо?
Відповісти
Просто тупі полішуки
Відповісти
Просто тупі полішуки
Відповісти
А російська мова на півдні та сході України що лунає від українських людей чиї домівки розтрощили російські окупанти ...то не дивує ? І це не 8 років, а можливо все їхнє свідоме життя ....і дітей своїх вчать мовою окупанта в сімейному колі розмовляти.
Відповісти
Шацьк - україномовне місто, місцеве населення спілкуються виключно українською. З ТБ виключили весь російський контент, як і з радіо, тому напис виглядає як провокація і порівняння з російськомовними містами є недоречним. Багато жителів цих міст зараз в аться розмовляти саме Українською. Побачили причину наочно. А зауваження має сенс, не "клюнуло" в "п'яту точку" якою думають.
Є назва в цих особин - ходячі шлунки, або "желудок"
Відповісти
Ви не праві, вони говорять не мовою окупантів а своєю рідною мовою.
Відповісти
А то нічого, що російськомовні громадяни захищають Україну зі зброєю в руках? І до 24 лютого в ЗСУ їх було 60 відсотків? І якби не російськомовні громадяни в 2014, році, то кордон з руським міром проходив би десь по Дніпрі?
Про напис - так, недоречний в нас. Бо в нас україномовне середовище.
Відповісти
Шановна "Теж Ната", я навіть не на 100 а на вісі 1000% згоден з Вами. Єдине що в цифрами Ви трошкі помилились 60% до 24 лютого в рядах ЗСУ було україномовних,але погодьтесь навіть 40% в такій ситуації це ДУЖЕ велика кількість. Ось в 14то у був період що 50 з лишнім відсотків були російськомовні, але їх менше не стало. Просто багато хто почав розмовляти українською. Те це не важливо скільки відсотків було, важливо те що на хвилі патріотизму можемо дойти і до заборони ....Не дай Господь рос.мови. Впевнений що багато хто спитає а чому "не дай Господь" що поганого якщо заборонять рос.мову в Україні. Я відповім, це буде не те що погано це буде катастрофа. Тому що заборона мови покаже правоту скррепоносців. А вони не можуть бути праві.
Відповісти
На сьогодні мова нестоіть на першому місці. В нас є інше, важливіше рішення. А якщо ви хочете творити разброд серед Українців, то геть до визволителів! Треба хоть трішечки знати минуле, чому саме так це сталось. Саме тоді нас видділяли один від одного. То ви й тепер продовжують це. Буде час, а я віру, так і станеться ! Слава Україні!
Відповісти
На сьогодні мова нестоіть на першому місці. В нас є інше, важливіше рішення. А якщо ви хочете творити разброд серед Українців, то геть до визволителів! Треба хоть трішечки знати минуле, чому саме так це сталось. Саме тоді нас видділяли один від одного. То ви й тепер продовжують це. Буде час, а я віру, так і станеться ! Ми будем разом і мовно! Слава Україні!
Відповісти
На сьогодні мова нестоіть на першому місці. В нас є інше, важливіше рішення. А якщо ви хочете творити разброд серед Українців, то геть до визволителів! Треба хоть трішечки знати минуле, чому саме так це сталось. Саме тоді нас видділяли один від одного. То ви й тепер продовжують це. Буде час, а я віру, так і станеться ! Ми будем разом і мовно! Слава Україні!
Відповісти
На сьогодні мова нестоіть на першому місці. В нас є інше, важливіше рішення. А якщо ви хочете творити разброд серед Українців, то геть до визволителів! Треба хоть трішечки знати минуле, чому саме так це сталось. Саме тоді нас видділяли один від одного. То ви й тепер продовжують це. Буде час, а я віру, так і станеться ! Ми будем разом і мовно! Слава Україні!
Відповісти
А я вважаю що це не правильно, як би там не було а російська мова це не мова окупантів а мова народу. І як не як, а в рядах тих хто зараз життя своє досить за Україну і Український народ велика частина з них РОСІЯНИ за національністю. І через те що ті гниди що напали говорять російською мовою вони не мають відмовлятися від своєї рідної мови.
По моєму ми вже "лішака гребем", і такими темпами не довго ісправді до заборони рос.мови в Україні. Росіяни за національністю також воюють за Україну і їх не мало, і воюють так що дай Бог кожному. Невже Ви вважаєте правильним якщо вони відмовляться від своєї рідної мови???
Відповісти
Російська - однин з діалектів Київської Русі, нею написані більшість творів Шевченка тощо. Нехай використовується, як на мене.
Відповісти
Той випадок, коли не можеш зробити нічого корисного, то хоч на двері погавкаєш
Відповісти
Ось так і народжується ненависть сина до батька, брата до брата, до чого тут мова що за нісенітниця, будь ласка державні офіційні документи пишіть собі українською, я з Волині і знаю що ту 70% розмовляють "суржиком" і що тоді пропонуєте всі тризуби на лобі випалювати. Повна фігня якось. Завтра англійську забороните...
Відповісти
Ось так і народжується ненависть сина до батька, брата до брата, до чого тут мова що за нісенітниця, будь ласка державні офіційні документи пишіть собі українською, я з Волині і знаю що ту 70% розмовляють "суржиком" і що тоді пропонуєте всі тризуби на лобі випалювати. Повна фігня якось. Завтра англійську забороните...
Відповісти