«Тисяча Зеленського»: встановлено часовий ліміт використання

11
0
«Тисяча Зеленського»: встановлено часовий ліміт використання
Вже з 19 грудня громадяни з повним курсом вакцинації зможуть отримати по 1 тисячі гривень.

Про це повідомлиє РБК-Україна.

Програма діятиме упродовж наступного року.

За кошти українці зможуть:

придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб;

відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал;

купити квитки для мандрівок усередині країни - на внутрішні авіа- та залізничні рейси.

Скористатись нарахованою сумою можна буде протягом 4 місяців після дня надходження коштів.

"У разі невикористання, сума буде повернена державі", - зазначила заступниця міністра економіки Ірина Новікова.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А таки любить Зеленський жарти. Тільки тепер вони вийдуть йому боком
Відповісти
Зелена мильна булька-хочу дам, а захочу назад відберу.. Дитячий садок!
Відповісти
А ні,,після 2х вакцинацій мені вже буде не до фітнес залів,і театрів! Тут і так бесплатний театр на всю країну
Відповісти
Шо за народ, вам шо не зроби то не так. Дай вам грошима то ви і такі як балабол-Співак будете ще якусь ахінею нести. Невже без жовчі не можете ніяк жити????
Відповісти
НА всяку *уйню трикратного бандита-клоуна зеленського крадія пенсій бабло є, а на нормальну трикратну індексацію пенсій пенсіонерам грошей нема...ХАЙ ПОДОХНЕ В ВИГРІБНІЙ ХРОБАЧЛИВІЙ ГІВНОСМЕРДЯЧІЙ ЯМІ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ!!!!
Відповісти
я зеленське Фуфло , я суть повний мерзотний трикратний крадій пенсій , Хряк порошенко вто муй пахан . А щи Шоні , Алкашоні , ун у хаті пердушоні .
Коли бов я квартанер ,то за парашенка я водяру жер , а щи крадущий пенсії шовдарь бовдарь ішта , звать ня Пенсійний трикратний Крадунішка . Нать тать ньив хосен мосен , ми на сайті дыч несем , бо ми сраки зеленякы , жидярні мы собаки . Любиться с хряком вальцманяком , бо вмісто розуму я хряча порошено-Жопа .
Всрався я в брехні крадучи пенсії з людей і ускотинився з г.шоколадним хряком, пак в коменты завалився . Туй я серу просто так, бо крадущий пенсії жидяцький я мудак .
Відповісти
і накуя їм така уркаїна? де зеленський бандит трикратно пенсії краде і десятки міліонів українців за кордоном працють не на свою державу! в нас держави вже нема бо керують нею захланно трикратно крадущі пенсії зелені бандитські змії-жиди!!! "щірі" українці посрали україну!!!
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ В ВИГРІБНІЙ ХРОБАЧЛИВІЙ ГІВНОСМЕРДЯЧІЙ ЯМІ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ!!!!
Відповісти
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ В ВИГРІБНІЙ ХРОБАЧЛИВІЙ ГІВНОСМЕРДЯЧІЙ ЯМІ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун ЗЕЛЕНСЬКИЙ на пару З х-р-я-к-о-м ПОРОШЕНКОМ!!!!
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ В ВИГРІБНІЙ ХРОБАЧЛИВІЙ ГІВНОСМЕРДЯЧІЙ ЯМІ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун ЗЕЛЕНСЬКИЙ на пару З х-р-я-к-о-м ПОРОШЕНКОМ!!!!
Відповісти