--> «А воно таки пальнуте»: лучани обурилися пропозицією митрополита Михаїла | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«А воно таки пальнуте»: лучани обурилися пропозицією митрополита Михаїла

19
-1
«А воно таки пальнуте»: лучани обурилися пропозицією митрополита Михаїла
Лучани обурилися пропозицією митрополита Михаїла, про перенесення луцьких пам’ятників.

Про це пише Ігор Левчук у фейсбук спільноті «Збережемо древній Лучеськ».

Митрополит Луцький та Волинський Михаїл надіслав лист-звернення до міської ради, з пропозицією про заміну пам’ятників Лесі Українки та Тараса Шевченко місцями.

«А воно таки пальнуте... Може клізму? Пора його вже десь перенести... Подалі. Такого дебіла та провокатора годі де знайти», - написав автор посту.



У коментарях під дописом користувачі кажуть, що якщо йому і треба, то нехай сам переносить. Інші ж, жартома зазначають, що це застаріла інформація.



«Запізніла інформація , на сесії вирішили будівлі місцями поміняти», - пише Василь Шевчук.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Собака не має роботи... "
Відповісти
А собаки що? Зелені??!(Green)
Відповісти
"Пальнуті" "лучани" , які не бачать десятилітньої невідповідності між пам'ятниками, будівлями... але для чого публікувати хамовиті, образливі висловлювання некультурних і неграмотних людей?
Відповісти
Згідний повністю і підтримую! Ірина, дякую за правду!!!
Відповісти
Давно відомо, що митрополит непогано виконує роль українського патріота, але слабкий у справах інтелектуальних. Досить того, що він наробив на та біля подвір'я собору. Особливо вражає скляний кубик впритул до архітектурної споруди минулих сторіч. Цим кубиком він перевершив навіть комуняк з їхнім театром кубічної форми. А ви хочете, щоб митрополит втямив, що архітектурно пам'ятник Лесі Українці біля колишнього обкомукпсс буде вигляди, як джинси поверх ряси.
Відповісти
Левчук тобі місце в липинах ????????????
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
Левчук дядя! Ти дебіл???
Відповісти
Левчук дядя! Ти дебіл???
Відповісти
То той левчук, в якого знайшли вогнепальну зброю???? Он чого воно борзе!
Відповісти
Загуглив левчук луцьк і прозрів ....так воно ж кончене!!!!!
Відповісти
Нащо переносити,простіше поміняти назви:Волинський академічний театр ім.Лесі Українки,Волинський державний університет ім. Тараса Шевченка і все стане на свої місця.
Відповісти
простіше поміняти лише голови пам'ятників місцями
Відповісти
Голови то голови,а те шо в штанах то не поміняєш!?
Відповісти
Я б краще штрафував цих бидлюків, що смаркаються всім під ноги. Більше користі. І гроші в місто і на тротуарі чистіше А пам'ятники хай стоять.
Відповісти
у левчука діти жебракують зі скрипками на л. українки, його 1\2 будинку нагадує бомжатню, а батя воює у пейцбуці!)
Відповісти
Левчук - бог з ним, імбіцил, а клепки в редактора сайту вистачило робити з цього новину та ставити образливий заголовок?
Відповісти
Левчука разом з його жінкою на психологічну експертизу.Дітей забрати,а ці два дауна нехай лікуються і вчаться жити в социумі.Сімейка адамсів.
Відповісти
Левчука разом з його жінкою на психологічну експертизу.Дітей забрати,а ці два дауна нехай лікуються і вчаться жити в социумі.Сімейка адамсів.
Відповісти