«МакДональдс» замість Замку: лучанин обурений відкриттям ресторації у Луцьку

20
4
«МакДональдс» замість Замку: лучанин обурений відкриттям ресторації у Луцьку
Незадоволений користувач соцмереж нарікає на те, що лучани настільки чекають відкриття «МакДональдсу» у Луцьку, що вважають його більш потрібним ніж Луцький Замок.

Про це повідомив Олег Панасюк у фейсбук-спільноті «Наш Луцьк».

«МакДональс і самокати! Велкам у Луцьк! Це туристичний магніт древнього Лучеська! Не замок! Не будинок з Химерами, не... не.... не...А Мак і самокат!», - написав Олег.



У коментарях під дописом розгорнулися активні обговорення, під час яких користувачі зазначили, що «МакДональдс» не має ніякого відношення до Луцького Замку.

«А що не так? Нарешті Луцьк стає сучасним містом. Будуються гарні будинки, розвивається інфраструктура. Замок Любарта ніхто не зносить. При чому тут Макдональдс? Не хочете ходити в Мак - не йдіть! В чому проблема? Якщо я не ходжу якийсь заклад, то це ж не означає, що він не має права бути! Звикли тільки паскудити...», - пишуть коментатори.





Одна з коментаторок навіть пожартувала, що сам автор посту візьме самокат і поїде 11-го вересня у «МакДональдс».

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Макдональдс фу фастфуд
Відповісти
Сам ти фу,норм заклад!!!
Відповісти
11 вересня - символічна дата
Відповісти
Замок був,є і буде а МакДональс внас ще не було!!!
Відповісти
Домахались до МакДональдса...їжте далі ковбасу з майонезом і не нервуйтесь.)
Відповісти
Символічну браму яка уособлювала вежу замку якраз для макдонаса знесли. І ніхто і не згадав.)
Відповісти
Брама давно була на дуже низькому рівні! Нарешті замінили достойним закладом. Якщо вас не влаштовує - просто пройдіть мимо, вас всерівно меншість.
Відповісти
Те.що в світі віджило.шкідливе..то в Луцьку тепер модне.
Де обурення лікарів?повітря біля Макдональдс.щавжди шкідливе смердить аеркдареною олією..Жила колись біля. Де організації,Кі боряться зі смертністю від фаст-фуду?
Відповісти
А що таке щавжди і аеркдарена олія?. Це у вас після вживання фаст-фуду такі мутації з мовою проходять?. Чи після того, що жили близько біля такого закладу?. :)
Відповісти
Те.що в світі віджило.шкідливе..то в Луцьку тепер модне.
Де обурення лікарів?повітря біля Макдональдс.щавжди шкідливе смердить аеркдареною олією..Жила колись біля. Де організації,Кі боряться зі смертністю від фаст-фуду?
Відповісти
Жужналюги я одне можу сказати ето пи*дец. Як азагалі маразм можна такий писати, як Панасбк дол*ойоб то це його справа. Журналісти мають такі, фігню висвітлювати. Лучанин хто він такий що його думеп маж цвкавити?
Відповісти
Жужналюги я одне можу сказати ето пи*дец. Як азагалі маразм можна такий писати, як Панасбк дол*ойоб то це його справа. Журналісти мають такі, фігню висвітлювати. Лучанин хто він такий що його думеп маж цвкавити?
Відповісти
Всім доброго дня! Я вибачаюсь, а до чого тут Замок Любарта і відкриття МакДональдса?! Його за кошти бюджету зробили, ні. Легко сидіти і критику розводити, а люди стільки труда і поту в це вложили. Вже давно були спроби відкрити Мак в Луцьку, ні в кого не виходило. А тепер попросипалися критиканти, не подобається ця їжа, не проблема не купуйте, маєте право на свій смак і це добре, але не нав'язуйте іншим своє бачення. А головне дайте людям працювати.
Відповісти
Дякую за розумний комент.
Відповісти
Розлючений ресторатор побоюється нового конкурента )
Відповісти
Абсолютно нормально коли поєднується історія з сучасністю, принаймі не в замку відкрили. Історичну пам'ятку ніхто не чіпає. Навіщо їздити в те ж Рівне в Мак, хай їдуть до нас. податки, зарплати.. І гроші не з міського бюджету, а інвестиціїї провідної компанії.
Щодо замку, то хай розумник вкладе в навколозамкову територію, зробить прилеглу територію привабливою для туристів. Певно проста конкурентна жаба давить...
Відповісти
Право на смак ще ніхто ні в кого не відбирав і не відбере.. я не є прибічником Мак кухні і не в корисності чи шкідливості справа. Піца, суші на кожному кроці - і ніхто не задумується про користь.
Але маю думку, що заклад має існувати заради атмосфери, різноманіття і руху вперед міста...
Відповісти
Як в замку хрючево продавати по оверпрайсу то нічого, а заклад зі світовим іменем (в який ніхто не заставляє ходити) +100 робочих місць і податки в місто, то жеепа палає пекельно)
Відповісти