Вдруге в історії найкращим гравцем Євро став воротар

0
-2
Воротар збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма став найкращим гравцем Євро-2020.

Такий висновок технічних спостерігачів УЄФА.

22-річний футболіст у фіналі Євро-2020 відбив два удари в серії пенальті й допоміг своїй команді стати чемпіонами Європи.

На полі він був найдовше, ніж будь-хто з гравців чемпіонату – 719 хвилин.

Під час групового етапу Доннарумма не пропустив жодного м’яча, на стадії плей-оф – чотири.

Перший пропущений гол від Австрії в 1/8 фіналу стався після понад тисячі хвилин ігрового часу. Також в УЄФА відзначили сейв Доннарумми в півфінальній серії пенальті з Іспанією.

За всю історію Євро, кращим гравцем голкіпер ставав лише одного разу: на Євро-1992 найкращим гравцем турніру визнали тодішнього воротаря збірної Данії (батька нинішнього голкіпера) Петера Шмейхеля.

У фіналі Євро-2020 збірна Італії перемогла команду Англії в серії пенальті з рахунком 3:2, екстра-тайми завершились із рахунком 1:1.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію