«Шок! Це нечувано!»: на меморіалі у Луцьку дитина розмалювала надгробки. ФОТО

34
21
«Шок! Це нечувано!»: на меморіалі у Луцьку дитина розмалювала надгробки. ФОТО
На меморіалі вічної слави у Луцьку дитина розмалювала надгробні плити, а її мати спокійно за цим спостерігала.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє Валентин Марчук.

«Шок! Це нечувано! Меморіал Вічної Слави… На меморіальному комплексі «Вічна слава» молода мама спокійно спостерігала за тим, як її «талановите» дитя розмальовує надмогильні плити. Побачивши нас - швидко забрала малечу і залишила місце спокою воїнів», - пише автор посту.

Валентин зазначає, що «малювання», які створила дитина вони з матінкою витерли і повернули надмогильні плити до попереднього стану.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
21

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В кожного свої проблеми в голові , сама замучена може
Відповісти
.... може навчити дитину ця хвора на голову мама????
Відповісти
Росте "щирий" українець
Відповісти
Дата смерті 1958 рік. З ким воював цей "асвабадітєль? Давно пора перенести в Гараджу могили НКВДистів,які вбивали та виселяли українців після Другої світової війни.
Відповісти
Петлиці на формі артилериста а не нквд. І ще на меморіалі ховали ветеранів, які померли після війни.
Відповісти
Артилеристи також гатили по українцях, аж до 1963 року.
Відповісти
Як по схронам можна з гармат гатити? Як??? Коли щось пишете то подумайте.
Відповісти
а може чиюсь квартиру зайняв,виселивши власників до Сибіру.
Відповісти
а могла і насрати. так що тіштесь, асвабадітєлі
Відповісти
Ви що у війні за нацистів?
Відповісти
То ви підтримуєте осквернення могил?
Відповісти
РПЦ переживає за окупатів.
Відповісти
Там скоро парковку зроблять. Вже при вході машини паркують.
Відповісти
Українці, чого ви такі кровожерливі та людиноненависні до того покоління, якого вже з нами немає, до їх пам'яті, до пам'яті їх нащадків (дітей, онуків). Звісно, що більшість порядних українців - вшановують пам'ять цих похованих людей, це наша історія, яка б вона ганебна в минулому для когось тут на Волині не була. Залиште у спокою прах цих людей, кегебіст він був чи комуніст, або загинув від повоєнних болісних ран. Ці люди мають право на вічний спокій, не чіпайте їх.
Відповісти
а знищити цвинтар і поховати окупантів на його місці - це не осквернення могил ?
Відповісти
Вони не окупанти,а воювали з фашистами
Відповісти
самі ж комуняки почали війну з німцями а потім "доблесно" воювали з ними
Відповісти
фашисти були німецькі і савєцькі. я проти одних і других
Відповісти
місце для похованих людей - на цвинтарі в Гаразджі. а так званий меморіал - це символ савєцких окупантів, а не місце для поховання
Відповісти
іронія долі...правнучка цього окупанта виросла справжньою українкою і патріоткою
Відповісти
Патріотизм заключається в нищенні ?
Відповісти
так серисери РАЗОМ з фашистською німеччиною розпочали другу світову війну, напавши у 1939 році на Польщу. по-друге територія Західної України до 1939 року до серисери ніякого відношення не мала і ніхто їх сюди не просив. правда, вона була окупована польщею. тобто один окупант замінив іншого окупанта. ОУН УПА завжди відстоювали ідею України вільної ВІД ВСІЛЯКИХ ОКУПАНТІВ і воювали як проти німців, так і проти поляків та совєтів.
Відповісти
В кожного своя правда і свої герої
Відповісти
з гармат дійсно проблематично по схронах стріляти, бо вони переважно були в лісі, а от з мінометів таки гатили. ті самі артилеристи.
Відповісти
правда одна, а крутить нею кожен як циган сонцем. і не може бути правди від чужинців. вільний народ на своїй землі - це єдина правда
Відповісти
"патріотизм заключається в нищенні ?" у нищенні окупантів - ТАК !!!!!!
Відповісти
Ну дуже мудрим ідеологам укрнації....ідеологія справжня починається з міцного економічного фундаменту держави....а те що ми бачимо ні економікою ні ідеологією назвати не можна, одна піна...
Відповісти
Нищити не будувати,великого розуму не потрібно
Відповісти
фімочка !!!!!! ти хоча б історію власного народу вивчив. мойсей 40 років водив свій народ по пустелі для чого ? щоб зміцнити економіку чи щоб вибити рабську психологію ?
Відповісти
а те що ми бачимо зараз в Україні - це наслідки савєцкої окупації. ідеологічна війна, яка ведеться в Україні з часів серисери, не руйнує мури. вона руйнує свідомість
Відповісти
фімочка ! ти хоча б історію власного народу вивчив. мойсей водив 40 років по пустелі для того щоб зміцнити економіку, чи щоб витравити рабський менталітет ? а те , що ми бачимо в Україні, є наслідком ідеологічної і економічної війни, яка проводиться північним сусідом з часів серисери
Відповісти
"Нищити не будувати,великого розуму не потрібно" саме нищенням економіки України і займався червоний директорат у 90-х роках і займається теперішня олігархічна влада
Відповісти