Магістратура-2021: випускники починають реєструватись на ЄВІ та ЄФВВ

0
-4
Магістратура-2021: випускники починають реєструватись на ЄВІ та ЄФВВ
Для випускників, які складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на магістратуру триватиме реєстрація з 11 до 3 червня.

Про це повідомляє 24 канал.

ЄФВВ складають лише вступники на спеціальності "Право" і "Міжнародне право".

30 червня пройде основна сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ), а єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) – 2 липня.
Поки невідомі дати додаткової сесії іспитів.

Які іспити потрібні для вступу до магістратури
Бакалаври у 2021 році для вступу в магістратуру складатимуть:

єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з іноземної (англійської, німецької, французької чи іспанської) мови для вступу на магістратуру;

фахове випробування у навчальному закладі – це форма вступного випробування, яка передбачає перевірку знань та вмінь з вже опанованої освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей;

єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.

Особливості ЄВІ у 2021 році?
Загальна кількість завдань у тесті – 42. На їх виконання відводиться 60 хвилин. Тест складатиметься з 2 частин – перевірка читання (22 завдання) та використання мови (20 завдань).

У тест міститимуться завдання трьох типів:

на вибір однієї правильної відповіді,
на встановлення відповідності,
на заповнення пропусків у тексті.

Які документи потрібні для реєстрації

Вже з 1 липня вступники на магістратуру мають зареєструвати електронний кабінет та завантажити туди необхідні документи.

Які документи потрібні:

заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
документ, що посвідчує особу;
облікова картка платника податків (якщо є);
довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які у 2021 закінчують навчання);
документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

15 липня розпочинається прийом заяв та документів для осіб, які вступають на основі результатів ЄВІ та ЄФВВ і закінчується 23 липня (до 18:00).

Рекомендації для зарахування на бюджет мають стануть відомі не пізніше ніж 2 серпня. Подача документів для зарахування на бюджет триватиме до 7 серпня, а наказ про зарахування видається 12 серпня.Чи можна стати магістром без ЄВІ та ЄФВВ
За Умовами прийому на навчання, в 2021 році визначено категорії осіб, які беруть участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів у виші (замість ЄВІ та ЄФВВ):

особи, які не можуть взяти участі в ЄВІ/ЄФВВ через наявність у них захворювань, які можуть бути перешкодою для проходження оцінювання;
особи, які для виконання ЄВІ/ЄФВВ потребують створення інших особливих умов (особи з ООП тощо).
вступники, звільнені з військової служби, починаючи з 1 квітня 2021 року;
військовослужбовці-контрактники, поліцейські, рятувальники, курсанти вишів тощо при вступі на навчання на освітні програми в галузі знань "Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону".

Важливо!
Для вступу на навчання магістратури прийом заяв та документів для осіб, які вступають на основі вступних іспитів, а не ЄВІ та ЄФВВ, розпочинається 22 червня, а закінчується 25 червня.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2021. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».