--> У Луцькій школі вчителька змусила учнів роздягнутися «до трусів і ліфчика»? | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцькій школі вчителька змусила учнів роздягнутися «до трусів і ліфчика»?

18
3
У Луцькій школі вчителька змусила учнів роздягнутися «до трусів і ліфчика»?
В одній з інстаграм-спільнот з’явилося повідомлення, що нібито вчителька математики Лілія Володимирівна Волога змусила трьох дівчат роздягнутися майже догола, залишивши тільки білизну.

Пише Волинь.

У коментарях під дописом користувачі звинувачують вчительку й в інших «гріхах».

«На перерві в мене в класі парили, і тут заходить та вчителька, вона побачила пару, почала кричати, обзивала щось трохи, я вже точно не пам’ятаю. Я їй сказала, що в мене нічого немає, потім вона всіх вигнала й залишила мене і дві однокласниці, сказала роздягнутися до трусів і ліфчика, потім роззуватися», – передають в спільноті слова однієї з постраждалих.

Дітям – 13-14 років. У коментарях під дописом користувачі звинувачують вчительку й в інших «гріхах».

Водночас директор школи Олег Гребенюк в коментарі ІА «Конкурент» пояснив, що конфлікт був, але інформацію про роздягання дітей не підтвердив. Коментувати щось більше відмовився.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
головне ж захистити право діток курити. можливо і шмаль. а от вчителька така-сяка не дозволяє.
Відповісти
Лілія Володимирівна, розлогіньтесь, скільки коментарів написали.
Відповісти
Що це за діти жіночого роду, які в кабінеті у школі курять "всяку беку" може вчитель мав прийти і погладити по голові за це, як виховують їх батьки, як вони виконують свої батьківські обов'язки що діти вже в такому віці курять то що далі чекає на них( наркотики і тому подібне?) Яке вони мають моральне право про когось говорити якщо самі не відповідають нормам, можливо вчитель і насварив то це називається виховна робота і профілактична бесіда! А ще недавно з садка вигнали виховательку проте її діяня не підтвердили органи слідства, то може потрібно за наклепи притягати людей до відповідальності. Цей учитель працює кілька десятків років і випустила не одне покоління дітей, а ці 13-14річнні дівчатка можуть і наклепи зводити щоб вигородити свою поведінку в батьківських очах! Дивіться батьки щоб потім ваші чада через років 10 недокотилися до прірви, і ви нежаліли про те, зо позбавили вчителя його покликання!!!
Відповісти
Батьки дівчат знали, що дівчата парять! Вчитель не одноразово піднімала руки, замахувалася, кричала. На це вона немала жодного права! Ви думаєте це можна вигадати? Серйозно? Діти понесли серйозну психічну травму, а ви кажете, що це "виховна робота", ви з головою не дружите??? Навіть якщо дівчата і придумали припустимо, тоді чому всі учні які вчилися у 15 школі і які вчаться наразі підтверджують, що Волога на них кричала, била і т.д., не кожен буде так жартувати! І ви хочете сказати , що батьки ще пожаліють, що позбавили вчителя покликання? Покликання травмувати дітей?
Відповісти
Що це за діти жіночого роду, які в кабінеті у школі курять "всяку беку" може вчитель мав прийти і погладити по голові за це, як виховують їх батьки, як вони виконують свої батьківські обов'язки що діти вже в такому віці курять то що далі чекає на них( наркотики і тому подібне?) Яке вони мають моральне право про когось говорити якщо самі не відповідають нормам, можливо вчитель і насварив то це називається виховна робота і профілактична бесіда! А ще недавно з садка вигнали виховательку проте її діяня не підтвердили органи слідства, то може потрібно за наклепи притягати людей до відповідальності. Цей учитель працює кілька десятків років і випустила не одне покоління дітей, а ці 13-14річнні дівчатка можуть і наклепи зводити щоб вигородити свою поведінку в батьківських очах! Дивіться батьки щоб потім ваші чада через років 10 недокотилися до прірви, і ви нежаліли про те, зо позбавили вчителя його покликання!!!
Відповісти
Вчителя не поважають і на голову вилазять вчителям !! Дівки в школу ходять як на дискотеку чи в кафе!!! Коли буде якась відповідальність і учнів і повага до вчителів !?
Відповісти
Як захочуть так і будуть ходити , а ви собі очі хоч повиколюйте !!!!
Відповісти
Заголовок такої статті мав би бути " Непростий вчительський труд" чи " Учениці наших днів" , а не "Вчитель заставила ...".
Люблять у нас пусті сенсації.
Відповісти
Ті школьніки вже зовсім розпустились, щоб сьогодні курити траву в класі, це ж вже нижче хіба трах... на парті, вибачте за прямоту. І за те, що вчителька їх насварила, батьки зробили виною саме вчительку. А діти виходить все правильно робили? То може ще їх так покурювати і ті батьки вчать?! То шановні такі батьки, зробити дитину і народити, це тільки один відсоток від того що маєте зробити у створенні мудрої нації. Хоча ви мене напевно не зрозумієте....
Відповісти
Яка трава можливо це ви перекурились трави
Відповісти
Читаю коментарі і в шоці, люди ви взагалі чокнулись, а якби це були ваші діти?! Так само би захищали ту шмару? Вейп раніше взагалі продавася хоч дітям з 10-років, нічого шкідливого в ньому немає. А вот дії вчительки тянуть на кримінал.
Відповісти
Коментар контуженого.
Відповісти
Важка контузія?
Відповісти
Щоб сьогодні втримати вчителя при таких "дітях", йому треба рахувати педагогічний стаж рік за три (як рахували полярним пілотам при Микиті Хрущові). І, відповідно, платити зарплатню, на порядок вищу за нинішню, а на пенсію відпускати в 40 років з артеріальною гіпертензією високого ризику.
Відповісти
Щоб сьогодні втримати вчителя при таких "дітях", йому треба рахувати педагогічний стаж рік за три (як рахували полярним пілотам при Микиті Хрущові). І, відповідно, платити зарплатню, на порядок вищу за нинішню, а на пенсію відпускати в 40 років з артеріальною гіпертензією високого ризику. А якщо мамусі цих "дітей" відкриють свої прокурені і пропиті етанолом хавальники, то нехай створюють своїм чадам приватну школу з "гуверньорами".
Відповісти
Вчився в сш 15, це не вчителька а жах,їїколеги самі в шоці ,що вона ще працює...... чудить і далі,кожен рік є непорозуміння з дітьми і батьками,вибачається і далі чудить....
Відповісти
Не пишіть коментарі виправдовуючи вчителя,якщо не знаєте її,всі хто вчився в сш 15 знають, яка вона безкришна,про неї легенди ходять вже 20років,вона не тільки морально але і фізично знущається з дітей.в дітей є відео і голосовові повідомлення,як на уроці все відбувається,це просто......
Відповісти
В класі 30 учнів, вчитель підготувався до уроку йде з надією на плідну роботу, а зворотній зв'язок отримує від одиниць. 10-15 учнів у телефоні, їм байдуже на знання. На вимоги вчителя зацікавити, не звертають уваги, або відкрито кажуть, що не бажають нічого робити.
Так ось питання, навіщо така освіта?
Відповісти