Лучанка поскаржилася на зухвалого водія. ФОТО

9
-8
Лучанка поскаржилася на зухвалого водія. ФОТО
Лучанка скаржиться на зухвалого водія, який залишає на цілий день своє авто біля приватного будинку на вулиці Ломоносова.

Про це пише Ольга Надкевич на платформі Відкрите місто.

"Ставить біля приватного будинку машину на цілий робочий день. Вже дістало!" - йдеться у дописі.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-8

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Випадково подрярати
Відповісти
цеглиною...
Відповісти
А чим той водій зухвалий?
Відповісти
Антипатії на Ланос???
Що з ним не так??? Перекрив виїзд? заблокував трамвайний проїзд? Наїхав на водопровідний шланг?
Автору статті лише про акваріумний корм писати ( зранку кинув два кг корму а воно не з'їло, зпущу воду щоб доїло)
А попереднім дописникам по царапині цеглою по голові, як би не вони, обминув цю непотрібну статтю стороною
Відповісти
Ну так якого милого не обминув а залишив свій висер.. Іди, іди собі далі!!!
Відповісти
Поцарапать "случайно"??? Кирпичем???Где вы конченный комментаторы берётесь?Один и второй диванный эксперт-что нарушил хозяин машины???Думайте своей безмозглой головой,прежде чем давать свои советы старой маразматичке!!!
Відповісти
Мову спочатку вивчи!!! Панаєхалі!!!
Відповісти
Я таких (біля моїх воріт паркуються) попереджаю маркером по капоті/дверях - допомагає.
Лише в одного за повтор випадково колесо спустило.
Доречі, в мене є відео де пасажир цього ануса пусту пляшку від пива на тратуар ставить.
Відповісти
хіба це не дорога\територія загального користування?
він ж авто не під хатою тієї жінкині поставив
Відповісти