Григорій Недопад отримав нову посаду

1
-5
Григорій Недопад отримав нову посаду
Голову Волиньради Григорія Недопада обрали головою опікунської ради КП «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр».

Про це стало відомо під час першого засідання опікунської ради при згаданому медзакладі, повідомили у пресслужбі Волиньради, пише Волинь.інфа.

Ініціатива створення цього громадського консультативно-дорадчого органу належить генеральному директорові закладу Іванові Нискогузу.

«Головними завданнями керівника лікувальної установи є створення належних умов для надання якісної медичної допомоги пацієнтам, а також забезпечення роботи її працівників із дотриманням усіх вимог охорони праці, пожежної безпеки та інфекційного контролю. А тому створення опікунської ради є одним із кроків, що допоможе нам досягнути у цих питаннях якісно вищого рівня», – пояснив він.

Згідно з положенням про опікунську раду при КП «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» головні її завдання такі:

– сприяння ефективній діяльності закладу шляхом участі у визначенні напрямків його розвитку та підготовці пропозицій по удосконаленню його діяльності;

– участь у плануванні та здійсненні заходів щодо залучення додаткових ресурсів на цільові потреби закладу та пацієнтів;

– залучення на цільові потреби закладу коштів у вигляді благодійної допомоги та з інших джерел, не заборонених законодавством України;

– здійснення громадського нагляду за використанням коштів, що надійшли у вигляді благодійної допомоги та з інших джерел, не заборонених законодавством України;

– надання потенційним благодійникам об’єктивної та обґрунтованої інформації (рекомендацій) щодо закупівлі необхідних лікарських засобів, медичних виробів;

– встановлення та підтримка взаємодії закладу із відповідними структурами, в тому числі закордонними, та сприяння в організації заходів з обміну досвідом та інші.

Більшістю голосів головою опікунської ради було обрано очільника головного представницького органу Волині Григорія Недопада.

Він зауважив, що обласна рада ніколи не стояла осторонь проблемних питань, які виникали в роботі закладу у всі часи, а надто в умовах реформування галузі охорони здоров’я, а також пообіцяв подальшу більш тісну співпрацю.

«Специфіка вашого закладу така, що у період поширення коронавірусної хвороби COVID-19 важливість та необхідність вашої роботи зростає в рази. Сподіваюсь, що у майбутньому нам спільними зусиллями вдасться на базі закладу відкрити реабілітаційні відділення для хворих на легеневі недуги. Адже нам буде необхідно готуватися до нової хвилі онкозахворювань, пов’язаних із легеневими хворобами, які стануть наслідком коронавірусної інфекції», – наголосив він.

Опікунська рада затвердила план своєї роботи на 2021 рік, що передбачає:

– проведення засідань опікунської ради не менше 1 разу на квартал;

– участь членів опікунської ради в заходах, які проводить заклад, присвячених місячнику протидії туберкульозу, конференціях, семінарах та ЗМІ;

– адвокація та сприяння залученню додаткових ресурсів на потреби закладу;

– аналіз виконання плану роботи опікунської ради на 2021 рік, а також підготовка та затвердження плану роботи опікунської ради на 2022 рік.

Склад опікунської ради при КП «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» Волинської обласної ради

1. Недопад Григорій Вікторович – голова Волинської обласної ради.

2. Поліщук Ігор Ігорович – Луцький міський голова.

3. Мовчанюк Андрій Миколайович – священник ПЦУ с. Гараджа.

4. Серба Любов Дмитрівна – заступник голови постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Волинської обласної ради.

5. Дудко Ірина Володимирівна – завідувач терапевтичного відділення №1 комунального підприємства «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр».

6. Баборикін Євген В’ячеславович – заступник голови правління БО «Мережа 100 % життя Рівне».

7. Мазунова Яна Олександрівна – секретар комунального підприємства «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр».

8. Андрійчук Лариса Володимирівна – телеведуча, журналістка UA:Волинь.

9. Яковенко Олег Костянтинович – лікар-пульмонолог, голова правління ГО «Товариство лікарів-пульмонологів та фтизіатрів Волинської області ім. Михайла Марунчака».

10. Пришко Валентина Степанівна – керівник Волинської обласної організації ТХЧУ.

11. Іван Адамович Пікун – адвокат.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І де той центр?
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні