--> Скандальна блогерка, яка любить Росію, попросила допомоги у Авакова. ВІДЕО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Скандальна блогерка, яка любить Росію, попросила допомоги у Авакова. ВІДЕО

17
-24
Скандальна блогерка, яка любить Росію, попросила допомоги у Авакова. ВІДЕО
Блогерка з Києва Таїсія Маламан, яка висловлювала прихильність до Росії, поскаржилася главі МВС Арсену Авакову на те, що їй погрожуть.

Відеозвернення міністра внутрішніх справ України блогерка опублікувала 21 січня у своєму акаунті в Instagram. За її словами, вже восьмий день після того, як скандальним відео поділився офіцер Збройних сил Анатолій Штефан, вона "щодня отримує шквал ненависті та погроз про фізичну розправу".

Блогерка поскаржилася, що її особисті дані було розміщено в мережі. Таїсія Маламан стверджує, що погрози надходять також її рідним. Вона попросила міністра взяти справу під особистий контроль. Звернення закінчила обіцянкою "захистити свою честь і гідність у суді".

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-24

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чамадан вакзал масковія!!!
Відповісти
Чамадан вакзал масковія!!!
Відповісти
Валіза - Вокзал - Росія
Відповісти
Обісралась ватоголова.
Відповісти
Рагули , узелок и раком в Польшу.
Рагуляку на гиляку.
Відповісти
Методичку зміни, нудить вже від твоїх "самородків"!
Відповісти
Ти пiдарилий до полякiв щось скажи .
Син раба ,та сам раб.
Відповісти
А тобі госпідар дозволив пику відкривати, вільний ти такий?!!!
Відповісти
Повивозити то бидло францювате за Буг , до панiв.
Заробiтчани вiчнi.
Відповісти
Майдауни доскакались .
Усiх кастрюль в шахти на чолi з вальцманом та ко.
Відповісти
А ти чєй холоп будєш? Напевне з недобитих комуніздів!
Відповісти
Оо, скільки поналазило за кожен "-" доплачують
Відповісти
Вас рагулiв поналазело до европи .
Сукi майданутi
Відповісти
Ми вас тварин ще у шахтах засипати будемо .
Гниди , недобиткi хупа .
Відповісти
Долбойоби прокремлівські, валіть у свій ватастан!!!!
Відповісти
Гниди, це ти про себе
Відповісти
Валiть до ляхiв, гниди.
Стадо кастрюль у вишесранках
Відповісти