Кортеж президента Молдови прямує до Києва

16
5
Кортеж президента Молдови прямує до Києва
Президент Молдови Мая Санду вирушила з першим офіційним візитом до України автомобілем. У прес-службі президента "Інтерфаксу" повідомили, що кортеж глави держави вирушив до Києва у другій половині дня в понеділок. Офіційна частина візиту відбудеться у вівторок.

Повідомляє Інтерфакс.

Вперше на сайті адміністрації президента розміщено повний склад офіційної делегації. До неї увійшли, крім Санду, ще дев'ятеро осіб - держсекретар МЗС Дмитро Соколан, генеральний секретар апарату президента Андрій Спину, радники президента Христина Герасимова (із зовнішньої політики) і Сергій Тофілат (з питань енергетики), посол Молдови в Україні Руслан Болбочан, а також начальник відділу протоколу, офіційні фотограф та оператор, а також один співробітник Служби державної охорони.

Це перший візит президента Молдови до України за останні шість років. Візит відбудеться в Києві на запрошення президента України Володимира Зеленського, який серед перших привітав Санду з перемогою на виборах 15 листопада 2020 року. Він запевнив у налаштованості на продовження тісної і взаємовигідної співпраці України та Молдови, закладеної, зокрема, під час візиту Санду до Києва як прем'єр-міністра у липні 2019 року.

Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в реалізації нових амбітних проектів, насамперед інфраструктурних і спрямованих на сприяння європейській інтеграції двох держав. Він подякував за послідовну підтримку Санду суверенітету й територіальної цілісності України.

Під час візиту також відбудуться зустрічі молдавського президента з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем і головою Верховної Ради Дмитром Разумковим.

"Новий рік розпочнемо з перезавантаження двосторонніх відносин з Молдовою - 12 січня відбудеться офіційний візит до України новообраного президента Маї Санду, який стане для неї першим із моменту обрання", - сказав заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
«СМІЛІШЕ!»: Зеленського Трикратного Крадуна Пенсій ШТУРМУЙТЕ В КОНЧАЗАСПІ і САДЖАЙТЕ НА КОЛ, НА ЯКОМУ ЧУТИ ЗЕ-клоунські КОМАНДИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ БЕЗСОВІСНО ГРАБУВАТИ мізерні ПЕНСІЇ В ПЕНСІОНЕРІВ!!!!!
Відповісти
трикратного крадіяку пенсій клоуняку-зеленяку вниз рилом на гілляку!!!
Відповісти
крадучий пенсії зеленський клоун - ТУТЕН ПУЛЕ КІЗДА МЕТТІ
Відповісти
хай трикратного крадуна пенсій клоуна зеленського і його ЗЕндер-банду нею проколять китайською вакцинякою щоби подохли ці шакали!!!!
«СМІЛІШЕ!»: Зеленського Трикратного Крадуна Пенсій ШТУРМУЙТЕ В КОНЧАЗАСПІ і САДЖАЙТЕ НА КОЛ, НА ЯКОМУ ЧУТИ ЗЕ-клоунські КОМАНДИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ БЕЗСОВІСНО ГРАБУВАТИ мізерні ПЕНСІЇ В ПЕНСІОНЕРІВ!!!!!
Відповісти
Народ вимагає негайний імпічмент трикратному крадію пенсій клоуну вовіку зеленському з посадкою довічно на нари!!!!
Відповісти
і-і до чого вся ця Клоунада коли захворюванність не падає??? Цирк поїхав... а трикратно крадущий пенсії зе-клоун вовік зелупенський керує так, що всіх тошнить!!!!!!
Відповісти
і-і до чого вся ця Клоунада коли захворюванність не падає??? Цирк поїхав... а трикратно крадущий пенсії зе-клоун вовік зелупенський керує так, що всіх тошнить!!!!!!
Відповісти
і-і до чого вся ця Клоунада коли захворюванність не падає??? Цирк поїхав... а трикратно крадущий пенсії зе-клоун вовік зелупенський керує так, що всіх тошнить!!!!!!
Відповісти
нам пенсій нетеба? лиш муву дафай? крадущі пенсії зе-дебіли з клоуном мляді щоб ви поздихали в муках за геноцид над пенсіонерами!!!
Відповісти
трикатний крадій пенсій зелупа-клоун копита потирає й радіє ... бо вже не треба платити пенсії...лиш ллє крокодилячі сльози покозухою і грабує далі пенсії!
Відповісти
"Бачили хто трикратно краде наші пенсії? Запам'ятай цю зеленську клоунську мерзоту": як братан хряка парашенка квартальний клоун зелупа продовжує злочинно-геноцидно трикратно грабувати пенсії в пенсіонерів!!!!!!!!!!!!
Відповісти
трикратний крадій пенсій зелупа-клоун копита потирає й радіє ... бо вже не треба платити пенсії...лиш ллє крокодилячі сльози показухою і грабує далі пенсії!
"Бачили хто трикратно краде наші пенсії? Запам'ятай цю зеленську клоунську мерзоту": як братан хряка парашенка квартальний клоун зелупа продовжує злочинно-геноцидно трикратно грабувати пенсії в пенсіонерів!!!!!!!!!!!!
Народ вимагає негайний імпічмент трикратному крадію пенсій клоуну вовіку зеленському з посадкою довічно на нари!!!!
Відповісти
Трикратно крадущий пенсії Злодій Зеленський: у мене є дуже просте питання до опущенного Українського народу: "Чому ми з хряком вальцманом ще й досі не на Нарах у параші сидимо? Срамота за такий бидлячо-терплячий зе-банду народ!
Відповісти
Я З КВАРТАЛЬНОГО ЧІКОША заслюженній кльоун зєльупай Трикратно крадущий пенсії Злодій Зеленський: у мене є дуже просте питання до опущенного Українського народу: "Чому ми з хряком вальцманом ще й досі не на Нарах у параші сидимо? Срамота за такий бидлячо-терплячий зе-банду народ!
Відповісти
Чікошно-квартальному клоуну зеленському який трикратно краде наші пенсії та завищує комунальні тарифи ненадаючи всим пенсіонерам субсидії грабуючи людей, є розбійником, і незаконно блокує чесні й правдиві неватні телеканали, цим знищує свободу слова народу України, є ворогом України, за ці злочини зеленському бандиту з його подєльніком хряком порошенком пора давно оголосити ІМПІЧМЕНТ і посадити ДОВІЧНО на НАРИ з конфіскацією всього награбованного майна і коштів на користь держави!!! Для опзж хай ВСЕСВІТНІЙ КОСМІЧНИЙ РАЗУМ БОГ АБСОЛЮТ ДОПОМОЖЕ законно скинути імпічментом цього клоунського тирана й засадити з вальцманом на нари й встановити справедливу народну чесну некрадучу соціально орієнтованну владу, на яку саслуговує народ україни!
Відповісти
Народ вимагає негайний імпічмент трикратному крадію пенсій клоуну вовіку зеленському з посадкою довічно на нари!!!!
трикратного крадіяку пенсій клоуняку-зеленяку повісити з хряком вальцманяком вниз рилом на гілляку!!!
Відповісти