На Волині чоловіки побили підлітків лопатами та ногами. ВІДЕО

14
-6
На Волині чоловіки побили підлітків лопатами та ногами. ВІДЕО
У Волинській області група чоловіків побила підлітків. Троє дітей п'ятнадцяти, шістнадцяти і сімнадцяти років зараз у стаціонарі, ще двоє лікуються вдома. Конфлікт стався пізно ввечері біля заправки. Чоловіки видзвонили одного із хлопців нібито на розмову, а коли той прийшов з друзями, то почали їх бити ногами і лопатами.

Про це йдеться 19 грудня в сюжеті ТСН, пише Під Прицілом.

Наразі в одній палаті в травматології перебувають постраждалі Олег, Артем і Богдан. Хлопці про бійку пам'ятають не багато, бо майже одразу знепритомніли.

"Вчора ми підійшли до заправки, я нічого не пам'ятаю, я втратив свідомість і проснувся отут. – Чим вони вас били? – І лопатами били, і ногами, і чим хоч", – розповіли потерпілі.

Найбільше дісталося Олегу. В нього не бачить повністю око, зламаний ніс.

"Стан хворих середньої важкості. Струс під знаком питання, забої, рани", – повідомив лікар-травматолог Богдан Мокійчук.

Сталося усе о десятій вечора на заправці у селищі, де проживають хлопці. Один із чоловіків теж місцевих, зателефонував 15-річному Олегу, аби той прийшов на заправку поговорити. Але замість розмови хлопців почали бити лопатами.

"Били дітей так, що в Даніїла, я бачила, що лопата од удару аж розлетілася", – каже мати Сюзанна Тативасян.

Відео можна переглянути ТУТ.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
тут не так, не могли просто так бити
Відповісти
Хотел лайк поставить, а получилось наоборот
Відповісти
Добрі "підлітки". В батькові штани точно не влазять. А чому ж їх вночі викликали ці чоловіки? Так просто? З такими "підлітками" сьогодні одна біда.
Відповісти
Ця скотина, аж голову на бік схилила така немічна, робить каліку з себе, бачте який я нещасний, що зі мною дорослі дядечки зробили, побили мене нізащо. Якщо чесно то зустрітись би з таким п'яним чи під дією наркотиків биком десь у темному куточку, то я і сам би так ввалив одному другому, що мало йому не показалось. Скільки разів бувало, не думаю, що тільки зі мною, часом йдеш з дружиною, а на зустріч по дорозі сунуться три, чотири чи п'ять таких неадекватів і я мушу давати таким молодикам дорогу, а вони як йшли так сволота і йдуть далі розтягнувшись на весь тротуар. А візьми, зроби зауваження, самі знаєте, що може бути. Таких дітей у лапках, краще виховувати у лапках без свідків, як я вже наголосив у темному місці доби та не тільки лопатою по спині...
Відповісти
Тільки легалізація зброї зможе навести лад
Відповісти
Зразу видно, як ці молодики тверезими стали, весь хміль з їхніх дурних головеньок вийшов, коли по мізках добрі люди дали.
Відповісти
Треба було ще закопать в асфальт
Відповісти
Мало дали.
Відповісти
Щось слабо треба так було дати щоб на довго запам'ятали ушльопки...
Відповісти
Підтримую, сьогодні тільки старі добрі пі..лі можуть виховати, зовсім страх втратили.... Ніякої поваги до віку... Вчора леть стримався (здоровий глузд переміг чи алкоголь вже не тримав), такаж ситуація могла б бути
Відповісти
За просто так би не в...здили.Мало дали
Відповісти
К мамке побежали.
Відповісти
Якщо ходиш по четверо вночі на розбірки - таке цілком може трапитися. Не знаючи суті справи - не буду писати хто там винен, але оці йобані батьки, в яких діти вночі ходять на якусь заправку битися з дорослими - чого їх не штрафують тисяч на десять, чи вже виконувати батьківські обов'язки нікому не потрібно?
Відповісти
Люди, ви чому такі агресивні? Хто словом, а хто ділом... Неможна так!
Відповісти