«Я не хочу бачити морд ваших», - голова Волинської ОДА нахамив депутатам. ВІДЕО

10
-10
«Я не хочу бачити морд ваших», - голова Волинської ОДА нахамив депутатам. ВІДЕО
Очільник Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко нахамив депутатам обласної ради.

Інцидент відбувся під час позачергової сесії облради 10 грудня.

Нагадаємо, депутати вирішили оцінити роботу голови ОДА і визнали його роботу незадовільною. Також обранці громади проголосували за висловлення недовіри голові ОДА Юрію Погуляйку.

Зауважимо, на початок сесії голова ОДА не прибув, хоч, як повідомив голова облради Григорій Недопад, його запрошували. про це пишуть Волинські Новини.

Під час перерви на голосування до зали з криками увірвався Юрій Погуляйко і почав у грубій формі висловлювати свою незгоду з таким рішенням депутатів. Особливо дісталося народному депутату Вячеславу Рубльову.

Юрій Погуляйко свою відсутність на сесії виправдовував тим, що не знав про засідання, а об 11 годині мав нараду з прем’єр-міністром.

А наприкінці він взагалі перейшов на образи.

«Я не хочу працювати, офіційно заявляю. Не хочу бачити морд ваших», - кинув він.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-10

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правильно сказав про місцевих.
Відповісти
В лугандонію хай повертається, там його морда буде своєю, а тут Волинь, тут йому не дадуть понти ганяти!!!
Відповісти
Я вообще не понимаю как он попал в директора...
Відповісти
При усій моїй неповазі і нелюбові до Погуляйка, на цей раз я його підтримую на 100%. Подивитись на морди Рубльова і Гузя, то зразу зявляється патологічне бажання сплюнути. Слуги Палиці підміняють собою цілий спектр громадських інституцій, не володіючи відповідними компетенціями, а виконавча влада не хоче займати пасивної пози. На Волині визріває альтернативна "держава" ім. палиці-коломойського. Тому й в ці морди хоче поюнути не тільки Погуляйко...
Відповісти
Наші були є і будуть по всій вертикалі влади.Ми_панівна нація світу.
Відповісти
Губернатором- Гуся,ой,Гузя,га цю морду аж блювати тягне така противна.
Відповісти
«Я не хочу працювати, офіційно заявляю.
Так в чому проблема, пиши заяву на звільнення, і"ад'юз" колобком на "малу батьківщину"!
Відповісти
О Грін! Що тут забули? За малою батьківщиною заскучили? Тоді велкам - ратнівським коровам хвости крутити)))
Відповісти
Бо не дає місцевим "баригам" красти. Місцеві "бариги", які зараз знаходяться при владному кориті з грошима дивляться на обласний бюджет, ось він під носом, а вкрасти не можуть. Ось основна причина недовольства Погуляйком Ю.М.
Відповісти
А ви волиняки не бачите кого обираєте,чи вже розум пропитий наскрізь.бондарі,вітіві,пірожики,пустоцвіти,козюри...-оце ваші "депутати"...який сором.
Відповісти