Водій намагався побити жінку після ДТП, вона оригінально "помстилася". ВІДЕО.

13
1
Водій намагався побити жінку після ДТП, вона оригінально "помстилася". ВІДЕО.
У Києві на вулиці Великій Васильківській сталася аварія - жінка за кермом Mercedes випадково в‘їхала в інший автомобіль тієї ж моделі.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на "Київ Оперативний" у Facebook.

Після зіткнення події стали розвиватися несподівано, розповідає очевидець. За його даними, водій "дістав" жінку з її авто та почав бити.

"Його трохи заспокоїли, але потім жінка вирішила помститися за протягнуті до неї руки", - йдеться у повідомленні.

На запису видно, як жінка намагається протаранити другий автомобіль.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Але і бардак в державі, що називається Україною. От зневага один до одного. Але українці ненавидять одне одного. Аж страшно жити, що нас чекає завтра, через рік, через п'ять чи десять років цієї незалежності та проникнення до ЄС. Автомашини ставлять де завгодно: на тротуарі, хто повздовж, хто поперек, а так звані круті або мажори залишають свої машини де їхав там і зупинився.
Відповісти
Ви українців не чіпайте це якісь бики.
Відповісти
В тебе є освіта яка дозволяє виносить такі висновки?
Відповісти
Правильно зробила водійка у світлому пальто, що побила цього "кубіка", треба було ще їй на самого цього товстуна наїхати та придавити сволоту. Машину поставив на проїжджій частині дороги, і довольний як слон. Попробуй його об'їдь, маразматик київський.
Відповісти
Вони обоє на тротуарі стоять! Очі роззуй! Обоє било-порушники!
Відповісти
*бидло-порушники!
Відповісти
Психопланітарій, нi Ви, нi жiнка не думали, що вона буде вiдшкодовувати побитий Гелендваген? Скiльки вона сплптить за свою iстерику?
Відповісти
Несколько она за это платить не будет потому что она тоже может подать заявление за избиение тому мужику грозит от 3 до 5 за рукоприкладстве
Відповісти
Жінки такі афігєвші стали. Їй взалі то треба вмазати за таке, а то думає що їй море поколіно! Хай спочатку навчиться себе поводити! Мужик той слабак взяв і смився, нє щоб в ответ їй машину поламати.
Відповісти
Два дебіла - це силаЙЙЙ
Відповісти
Как бесит, коментирование записующей видео, девочка. Где ты там девочку видела?? Бабище, встретились два психопата, владельцу гелику , нужно было остаться и дождаться полиции, психопатка б офигела потом от ремонта гелендвагена, а мужчина заплатил бы административку и всё.
Відповісти
Несколько она за это платить не будет потому что она тоже может подать заявление за избиение тому мужику грозит от 3 до 5 за рукоприкладстве
Відповісти
Несколько она за это платить не будет потому что она тоже может подать заявление за избиение тому мужику грозит от 3 до 5 за рукоприкладстве
Відповісти