У поєдинку «Волині» й «Чорноморця» забито 7 голів

1
1
Футболісти луцької «Волині» у 20-му турі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги зустрічалася з одеським «Чорноморцем». Волиняни програли з рахунком 2:5.

Матч відбувся в четвер, 25 червня, в Одесі на стадіоні «Чорноморець».

Це була перша офіційна гра «червоно-білих» у 2020 році. Нагадаємо, після зимового міжсезоння ігри першості не відновились через пандемію коронавірусу.

Також нагадаємо, в команді «Волинь» нещодавно виявили два випадки коронавірусу. Через це матч із «Чорноморцем», який мав відбутися 24 червня, перенесли на 25 червня.

Волиняни першими відкрили рахунок. Гол на 16-й хвилині забив Ростислав Волошинович.

Під завісу першого тайму одесити зрівняли рахунок. Відзначився Артур Авагімян.

Одразу після перерви господарі поля вийшли вперед. Пенальті на 48-й хвилині реалізував Владислав Клименко.

На 78-й хвилині Денис Янаков збільшив розрив у рахунку – 3:1.

Волинянин Олександр Климець на 86-й хвилині подарував «хрестоносцям» надію – 3:2.

Проте вже через хвилину Роман Яловенко відповів голом у ворота лучан – 4:2.

Він же поставив на 1-й доданій до основного часу матчу (а загалом суддя компенсував 8 хвилин) остаточну крапку.

5:2 – перемога «Чорноморця».