«Дозвольте нам працювати», – трудовий колектив «Модерн-Експо» звернувся до Пустовіта і Пилипюка

19
-16
«Дозвольте нам працювати», – трудовий колектив «Модерн-Експо» звернувся до Пустовіта і Пилипюка
Трудовий колектив СП ТОВ «Модерн-Експо» ухвалив звернення до секретаря Луцької міської ради Григорія Пустовіта і керівника підприємства Петра Пилипюка, в якому просить «не припиняти роботу підприємства та не позбавляти нас заробітку і засобів існування».

Текст звернення представники трудового колективу надали в розпорядження інтернет-видання «Волинь24».

У зверненні працівники «Модерн-Експо», зокрема, зазначають: Ми впевнені, що нас підтримають наші родини і тисячі працівників інших підприємств міста та області, які можуть продовжувати роботу без ризику поширення вірусу, дозвольте нам працювати і приносити кошти не лише нашій компанії та нашим сім’ям, а й бюджету нашої держави».

Передував цьому зверненню лист секретаря ради Григорія Пустовіта до керівника СП ТОВ «Модерн-Експо» Петра Пилипюка, який був оприлюднений у середу, 25 березня, на сайті Луцької міської ради.

У листі виконувач обов'язків мера Луцька просить Петра Пилипюка «розглянути можливість тимчасового зупинення (на період карантину) виробничих потужностей СП ТОВ «Модерн-Експо».

Григорій Пустовіт посилається на рішення Луцької міської ради від 16.03.2020 №72/4 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19». Тимчасовий керівник Луцька пише, що на території міста і Прилуцького старостинського округу «тимчасово зупинено роботу значної частини об'єктів загального користування».

Пустовіту відомо, що завод «Модерн-Експо» розташований на території Підгайцівської об’єднаної територіальної громади. Але, незважаючи на це, він просить зупинити роботу виробничих потужностей підприємства, бо воно, мовляв, «не є виробником продовольчих товарів першої необхідності».

У листі йдеться, що працівниками підприємства є понад 2 тис. лучан, і частина з них «звертається на гарячу лінію Луцької міської ради з пропозиціями зупинення роботи підприємства на період карантину».

Трудовий колектив СП ТОВ «Модерн-Експо» у зверненні, яке ухвалене як реакція на лист Пустовіта, зазначає: «Організація захисту на нашому підприємстві значно вища, ніж на вулицях, у громадських місцях, магазинах та аптеках нашого міста».

Автори звернення детально перелічують усі заходи, яких ужито на підприємстві задля недопущення поширенню коронавірусу серед працівників.

Водночас вони наголошують: «Кожен з нас розуміє свою персональну відповідальність за стан свого здоров’я, за здоров’я своєї сім’ї, колег та близьких. Тому кожен з працівників дотримується усіх рекомендацій та правил, встановлених на підприємстві на період карантину. Також наголошуємо, що наша праця не є примусовою, і кожному було запропоновано скористатись своїм правом на відпустку, і деякі наші колеги саме так уже й вчинили».

«Рекомендації» Луцької міської ради трудовий колектив «Модерн-Експо» вважає безпідставними. У зверненні він зазначає, що «сама Луцька міська рада, як і інші органи місцевого самоврядування та органи державної влади, не перебуває на повному карантині та продовжує свою роботу». А заразитися можна не тільки на підприємстві. Ба більше, на переконання авторів звернення, ризик поширення хвороб у стінах органів державної влади і місцевого самоврядування «значно вищий, ніж на нашому підприємстві, що підтверджується поширенням коронавірусу серед народних обранців та держслужбовців».

Насамкінець трудовий колектив підприємства просить Луцьку міську раду «відкликати свої «рекомендації» щодо припинення роботи СП ТОВ «Модерн-Експо» на період карантину, не втручатись у роботу нашого підприємства, зосередити увагу на безпосередній роботі міської ради», а генерального директора «Модерн-Експо» Петра Пилипюка – не призупиняти роботу підприємства.

Нижче друкуємо текст звернення повністю без змін і літературних правок.

Звернення трудового колективу СП ТОВ «Модерн-Експо»

Сьогодні волинськими засобами масової інформації було поширено інформацію про те, що Луцька міська рада звернулась до керівника нашого підприємства з «рекомендацією» зупинити роботу нашого заводу на час карантину. У зв’язку з цим звертаємось до Вас з наполегливим проханням не припиняти роботу підприємства та не позбавляти нас заробітку і засобів існування. Ми впевнені, що нас підтримають наші родини і тисячі працівників інших підприємств міста та області, які можуть продовжувати роботу без ризику поширення вірусу, дозвольте нам працювати і приносити кошти не лише нашій компанії та нашим сім’ям, а й бюджету нашої держави.

Звертаємо Вашу увагу на безпрецедентні засоби захисту, які впровадило наше підприємство, таких мір не дотримується більшість підприємств та організацій, які продовжують роботу і не отримують подібних «рекомендацій». Організація захисту на нашому підприємстві значно вища ніж на вулицях, громадських місцях, магазинах та аптеках нашого міста. Офісних працівників нашого підприємства переведено на дистанційну роботу і в офісі постійно перебуває лише декілька осіб, для підтримання роботи. На підприємстві введено посилені заходи контролю за санітарно-епідеміологічним станом та здоров’ям кожного працівника: виробництво організоване таким чином, щоб не виникало скупчень людей, у нас достатньо простору та дотримана необхідна дистанція між робочими місцями, усі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту (маски, рукавички, антисептик тощо), без яких не допускаються до роботи, систематично проводиться прибирання території, робочих зон та їх дезінфекція, нас забезпечили безпечним доїздом до роботи за кошт компанії, налагоджено систему харчування (індивідуальні ланчбокси), підприємство забезпечило можливість замовлення та доставки продуктів першої необхідності безпосередньо на роботу, будь-які контакти між працівниками зведені до мінімуму, контролюється стан здоров’я працівника - кожен повідомляє свого керівника про самопочуття, температуру тіла перед виходом на роботу, проводиться вибіркова перевірка температури на вході. Тому вважаємо, що припинення роботи заводу жодним чином не зможе покращити епідеміологічну ситуацію в місті, а лише погіршити, позбавить засобів для існування працівників та їх родин та призведе до збільшення кількості осіб в магазинах і на вулицях, бо без роботи наші працівники змушені будуть частіше відвідувати громадські місця.

Кожен з нас розуміє свою персональну відповідальність за стан свого здоров’я, за здоров’я своєї сім’ї, колег та близьких. Тому кожен з працівників дотримується усіх рекомендацій та правил встановлених на підприємстві на період карантину. Також наголошуємо, що наша праця не є примусовою і кожному було запропоновано скористатись своїм правом на відпустку і деякі наші колеги саме так уже й вчинили.

«Рекомендації» Луцької міської ради вважаємо безпідставними, зважаючи на те, що сама Луцька міська рада, як і інші органи місцевого самоврядування та органи державної влади не перебуває на повному карантині та продовжує свою роботу. Враховуючи специфіку та умови роботи державних органів та органів місцевого самоврядування, в тому числі Луцької міської ради, ризик поширення хвороб у їх стінах значно вищий ніж на нашому підприємстві, що підтверджується поширенням коронавірусу серед народних обранців та держслужбовців.

Підсумовуючи, просимо Луцьку міську раду відкликати свої «рекомендації» щодо припинення роботи СП ТОВ «Модерн-Експо» на період карантину, не втручатись у роботу нашого підприємства, зосередити увагу на безпосередній роботі міської ради, а генерального директора Пилипюка Петра Павловича просимо не призупиняти роботу підприємства.

Головне фото – із сайту компанії «Модерн-Експо»


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-16

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Респект усьому дружньому колективу Модерн-Експо, разом ми сила!!!
Відповісти
Молодці!
Відповісти
Після того рішення, в.о. міського голови Пустовіта, в мене з'явилось одне питанння: чому в нас на керівних посадах працюють люди, які не вміють стратерічно мислити і приймають зухвалі рішення щодо майбутього матеріального становища свого населення та і держави загалом?
Відповісти
А інші люди по вашому не хочуть працювати?!!!!
Відповісти
То працюйте
Відповісти
Модерн якийсь особливий?
Всі то всі
Відповісти
а ви хочете сказати, що всі-всі підприємства вже закрили, тільки Модерн працює?
Відповісти
всю країну зачинили на карантин, а вони за себе дбають, за свої заробітки. думаєте, вас вірус не стосується? чи іншим не треба гроші заробляти, у вас одних сім'ї? або переорієнтуйтесь на виробництво апаратів ШВЛ, як робить TESLA, Пилипюк ж так хоче бути схожим на Ілона Маска.
Відповісти
Карантин не передбачає закриття підприємств. Закриваються лише ті, які не мають замовлень.
Головне - безпечно все організувати.
Маск не відмовлявся від виготовлення Тесл. А Модерн не афішує особливо що робить для подолання пандемії.
Тому до Ілона не так далеко, як Вам здається.
Відповісти
в вашому коментарі так і чується заздрість) звичайно, що ми дбаємо про свої з/п, думаю що і ви за свою теж переживаєте ;) а щодо того, що всю країну закрили на карантин - то це не так, багато компаній продовжує працювати... а в Європі вже почали скасовувати жорсткі заходи, оскільки зрозуміли, що економіка не витримає такого. Від голоду ще важче буде помирати, ніж від коронавірусу(
Відповісти
Підтримую звернення колег! Дайте нам працювати!! Засобами захисту компанія забезпечує!
Відповісти
серйозно, якими? вам видали костюми біологічного захисту і ви в них працюєте, ходите всюди? чи думаєте наівно, що вас від вірусу захистить маска з декількох шарів марлі? почитайте медичні джерела, маску повинні носити лише інфіковані, для того щоб трохи вберегти від себе навколишніх і не розпльовувати вірус. чи антисептиком навколо попшикаєте і будете думати, що в "доміку"?
Відповісти
Ніхто з Модерна всюди не ходить, потреби нема. Доставляють службовим транспортом, продукти для родини доставляють на роботу. А як й в якому костюмі з цими викликами справляєтесь Ви,в доміку? В супермаркет в скафандрі йдете, не інакше?
Відповісти
ну вас послухати, то можна подумати, що в нас прямо всі в костюмах біологічного захисту ходять) вийдіть на вулицю - там купа людей гуляє, без ніяких засобів захисту, багато хто спілкується групами по троє-четверо людей, стоячи при цьому на відстані максимум метр один від одного... позакривати всі підприємства, щоб люди мали ще більше часу лазити по вулицях, магазинах, на шашлики? чи ви наївно думаєте, що всі місяць безвилазно вдома будуть сидіти?
Відповісти
Був у нас уже коронавірус давно- грудень-січень. Згадайте, скільки ваших знайомих важко хворіли, школи були на карантині. І як ви собі уявляєте - вірус минув бідну, з недосконалою медициною Україну і подався в Німечину, Іспанію, Франці., Італію - вони не можуть справитися , Бо ми Українці , не було чим визначати ту інфекцію - і ми вижили і виживемо. Якщо нам дадуть працювати.
Відповісти
На заводі працює дві тисячі людей,
а підписів зібрали мало
Відповісти
Бо багато хто працює з дому зараз. Хто був на роботі - ті й підписались
Відповісти
Більшість підписів начальників а не простих робочих.
Відповісти
А от і ні, бачу багато прізвищ не начальників (знаю їх).
Відповісти

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

assignment help