З автобуса «Луцьк – Київ» висадили волонтерку, яка попросила вимкнути російський серіал

32
-23
З автобуса «Луцьк – Київ» висадили волонтерку, яка попросила вимкнути російський серіал
По дорозі із Луцька у Київ посеред траси висадили волонтерку та госпітальєрку, які просили водія автобуса вимкнути російський серіал.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила госпітальєрка Ярина Чорногуз.

“Ми були змушені зупинити автобус фірми Busfor.ua, яким їхали з Луцька до Києва на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал. Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився”, – написала Чорногуз.

За її словами, водій почав вимагати дізнатися думку більшості автобуса.

“Я повернулася і пояснила все те саме людям, і чи їм принципово дивитися російське кіно, пропонувала його вимкнути. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала назад з Італії і що їй байдуже, на каком язикє і що ми вбивці, що їздимо на війну. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима”, – додає Чорногуз.

Вона також додала, що прохання диспетчерки фірми вимкнути російське кіно та вибачитися за погрози, водій проігнорував.

“Нас двох, волонтерку аерозвідки та госпітальєрку, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, аби далі дивитися у спокої російське кіно”, — підсумувала госпітальєрка.

Автобусом, в якому стався інцидент, Ярина Чорногуз разом із подругою-волонтеркою поверталася з похорону загиблого від кулі снайпера 22-річного волинянина Миколи Сорочука.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Кохана загиблого на Сході волинянина розказала про нього перед тисячами людей. ВІДЕО

Теги: автобус, оос
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-23

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Треба було пiд бус покласти.
Двi пiлотки морди повiдкривали.
Відповісти
Ти що придурок????
Відповісти
Ну ти і кончене створіння, одним словом підар.
Відповісти
Чи ти лучанин, нащадок українців чи раб Рашки?
Відповісти
Ти, уйобіще, ще смієш рота відкривати. Ти ж ніхуя не лучанин. Хуйло сєпарське
Відповісти
За це з автобуса не висаджують,насправді було дещо інше. Влаштували дебош та бійку.
Відповісти
Раком до ляхiв руш
Відповісти
Просто ЖЕСТЬ! Писати заяву, порушувати крим.справу про злочин «залишення в небезпеці» здійснений групою осіб. Цю хохляцьку ср@нь (водія, пасажирів та їм подібних) не захищати на фронтах, а знищувати потрібно
Відповісти
Ще б показали фото водія і фірму-перевізника.
Можливо зустрінеться на дорозі
Відповісти
Взагалі пофіг.
Відповісти
В нас пів України розмовляє на російській мові, кожному рот закривати з поясненням, що небажаєте чути цю мову??? Як на мене це вже брєд.
Відповісти
Дівчина їхала з похорон свого хлопця. А автобусу "какая разніца". Кіно ж цікаве. Бидло.
Відповісти
Хіба що ця дівчина є бидлом.
Відповісти
Наушнікі є
Не треба нав‘язувати людям і давити на жалість!
Відповісти
Наушнікі ??? Краще взагалі не коментуй!!!
Відповісти
https://www.unn.com.ua/uk/news/1848867-vodiya-yakiy-visadiv-volonterku-na-trasi-cherez-rosiyskiy-serial-u-kiyevi-zustrichav-obureniy-natovp
Відповісти
Достали уже со своими оккупантами. Оккупанты среди нас и Россия тут абсолютно не причем. А навязывать людям патриотизм к родине, которая на всех болт кладёт - это лишнее
Відповісти
Ні,не лишнє
Відповісти
Болт це ти.Якщо подобаєтьоя Росіюшечка ,то їдь і Путіну дупу цілуй.
Відповісти
Болт це ти.Якщо подобаєтьоя Росіюшечка ,то їдь і Путіну дупу цілуй.
Відповісти
В Україні не було й не буде порядку. Бо це вже не патріотизм, це ідеотизм! Але в нас тепер це показуха! Потрібно бути в першу чергу не патріотом, а ЛЮДИНОЮ! Якщо ти категорична проти будь якого російського продукту, то це ТВІЙ вибір! А ти їдеш в ГРОМАДСЬКОМУ транспорті, де в кожного своя думка і позиція. Їдь своєю власною машиною і слухай чи дивись що забажаєш!
Відповісти
Згвдна. Скільки людей, стільки думок. А те що, у нас половина говорить пл рлсійськи, це ж правда! "ми ж раніше дружно жили, а тепер...
Відповісти
В дівчат душевна травма після тяжкої втрати. За таке не можна висаджувати з автобуса. Люди, ви взагалі люди??? А могли б поспівчувати і зрозуміти...
Відповісти
Цікаво,чи звільнений з роботи водій???
Відповісти
Люди, подумайте головою, це ж як треба їй людей дістати, щоб її викинули з автобуса?) Хах, забавна новина))
Відповісти
,ви про що коментує.У неї СВіжа рана! Вона з похорону їхала.! Може й зірвалась занадто , а Ви ((попутники) й не спробували її зрозуміти... Поки це не торкнеться в
Вас особисто, то всі будете казати ,що Росія не причому.
Відповісти
Мне стыдно что у меня украинский паспорт это по ходу самая тупая нация ни в одной стране такого нет эта девушка немножко необразованная ей нужно попутешествовать и узнает на каком языке люди общаться по всему миру и поймет что всем похуй хоть на пальцах главное понимать друг друга но если мозгов нет то понять тяжело будет жалко таких конечно но ничего не поделаешь очень жаль
Відповісти
Fuck yourself, stupid idiot. Go back to your fucking russia and suck dick of your beloved putin. And never tell them that you was born in Ukraine, because they will treat you like shit, which you actually is.
Відповісти
так лесбиянка же...
Відповісти
Да пошли вы нах....й кому вы будете нужны со своим ато через 10 лет.
Відповісти
Правильно водитель поступил!!! А бабам нехрен делать в зоне , так называемых , боевых действий! Бабки и статус зарабатывают! Гляди....диктуют на каком языке смотреть ТВ!! Совсем охирели!
Відповісти
Педори ті хто захищає цю дівку! Шкода, що аутистом бути в наш час модно.
Відповісти