--> У луцькому тролейбусі мастурбував хлопець. ВІДЕО 18+ | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У луцькому тролейбусі мастурбував хлопець. ВІДЕО 18+

21
5
У луцькому тролейбусі мастурбував хлопець. ВІДЕО 18+
У луцькому тролейбусі №15 збоченець мастурбував на людях.

Про це повідомила лучанка, яка стала свідком інциденту.

З її слів, інцидент трапився близько 18.30 у неділю, 17 листопада.

"Чи то ексгібіціонізм, чи то збочення, чи то невитерпки дістатися додому. Можливо, Volyn24 опублікує відео, щоб Луцьк знав цього героя", – пише лучанка.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Повипускали придурків з Липин та Олики, ось вони і заполонили міський транспорт. Одна живе по вул. Декабристів то заскакує та вискакує прямо на ходу з маршрутки (видно десантником була). Раніше водії якось на її витівки звертали увагу, а потім "не чіпляй лайно воно не буде смердіти", зараз навіть не звертають увагу. Тільки одне погано, що водій відповідати буде якщо ця дура розіб"ється. Вона ще може закурити цигарку в автобусі або тролейбусі.
Відповісти
Це нова модель валідатора! Місцева розробка.
Відповісти
пісюнковий злодій
Відповісти
Можливо у нього,якась хвороба,тай чузає його)
Відповісти
може чоловік просто пісяти хотів. чого зразу дурне в голові?









































Відповісти
Новина варта уваги і публікації. Класно бути в курсі останніх подій. Дякую. Браво)
Відповісти
Чоловік тащиться від турецьких валідаторів
Відповісти
Так це ж Саня з Дубенської, вчиться в технікумі, майбутнє нашої неньки України...
Відповісти
Ківа відвідав Луцьк
Відповісти
А що депутатові можна а йому ні?
Відповісти
Може біт відбивав рукою, а ви його осоромили...
Відповісти
Ну так, авжеж, Кива в раді дрочити може, а якийсь хлопець у тролейбусі - ні
Відповісти
Ну людина отримує задоволення від наших тролейбусів і доріг...а Ви так зразу щось не те подумали...іноземець, мабуть...)))
Відповісти
Дякую за коменти!!! Підняли настрій!!!))))
Відповісти
Зачесалось?. :)
Відповісти
Треба йому фамілію Рукоблуденко дати)))
Відповісти
Зробіть швидкість на відео 0.25х і буде все видно...
Відповісти
Та нічого такого він не робить! Шкода хлопця.
Відповісти
Наступного разу нагне вас за рогом, а проході скажуть нічого такого він не робить!
Якби це побачила дитина, була б травма психологічна, мозок вмикайте, хлопець маструбує в громадському транспорті, а вам його шкода. Позор
Відповісти
Так треба було йому помогти або запросити додому))
Відповісти