«Волинь» здобуває другу перемогу на виїзді

0
-26
Луцький ФК «Волинь» у 14-му турі чемпіонату України з футболу зіграв на виїзді із командою «Гірник-Спорт». Матч закінчився перемогою «Волині» з рахунком 2:4.

Матч відбувся в суботу, 19 жовтня, у Горішніх Плавнях на стадіоні «Юність».

На 4-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота «Волині» – Віталій Неділько збив у штрафному майданчику Віктора Лиховидька, який виходив з ним сам на сам. Наш голкіпер вийшов переможцем у поєдинку з Юрієм Батюшиним – відбив удар з 11-метрової позначки.

Рахунок на 10-й хвилині відкрив нападник «хрестоносців» Віталій Пономар.

На 29-й хвилині Денис Кожанов з пенальті збільшив перевагу «Волині» до двох голів.

Та через дві хвилини Віктор Лиховидько вселив надію у господарів, забивши гол у ворота «червоно-білих». Рахунок став 1:2 на користь «Волині».

На 77-й хвилині Денис Кожанов забив ще один гол – 1:3. Він реалізував пенальті, яке призначила суддя Анастасія Романюк з Івано-Франківська призначила за фол у штравному майданчику на Пономарю.

За це порушення арбітр вилучила з поля гравця «Гірника-Спорт» Івана Білого, і гоподарі опинились у меншості.

Під завісу основного часу матчу Назар Мельничук забив четвертий гол у ворота «гірників».

Здавалося, на цьому матч і завершиться. Та на 3-й доданій хвилині Олексій Збунь зумів вразити ворота Віталія Неділька.

Остаточний рахунок – 2:4 на користь гостей.

Це четверта поспіль перемога «Волині», причому друга в чемпіонаті, здобута на виїзді.

Після цього матчу наша команда має в активі 25 очок і принаймні до завтра перебуватиме на 6 сходинці турнірної таблиці.