--> Волинянці терміново потрібна допомога у боротьбі з важкою хворобою | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Волинянці терміново потрібна допомога у боротьбі з важкою хворобою

9
3
Волинянці терміново потрібна допомога у боротьбі з важкою хворобою
24-річній Юлії Чижевській з Луцька терміново потрібна фінансова допомога на боротьбу з важкою хворобою.

Про це Волинь24 повідомила сусідка дівчини Ірина Олександрівна.

"Недавно у Юлії померла мама, залишився один батько, а тепер і з Юлею така біда. Виявили онкологію (пухлина головного мозку). Операція потрібна якнайшвидше, час не в нашу користь. У сім'ї немає фінансової можливості оплатити дороге лікування. Давайте разом допоможемо, врятувати життя ще зовсім молодої дівчини. Як то кажуть, зі світу по нитці. Хто скільки може. Для нас це копійки, які ми щодня витрачаємо на дрібниці. Я вірю що світ не без добрих людей, а на кону людське життя", - пише жінка.

Гроші можна перерахувати на картковий рахунок "Приватбанку" 5168 7573 9600 8635, виданий на ім'я Чижевська Юлія Андріївна.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це сповіщає широку громадськість про те, що тепер легка позика видається під 2% відсоткової ставки, лише серйозні люди потрібні, щоб зареєструватися зараз, вказавши контактні дані нижче.

Whats'App Номер: +12247574068
Еміль: skyfinance88@gmail.com
Відповісти
Я так схвильований, що отримав позику від кредитора, який допоміг мені з моєю позикою. Було дивовижно, як я отримав позику ... Я спробував іншу послугу, але ніколи не міг отримати позику в цій службі. Деякі з них попросять мене заповнити багато документів і в кінці дня не закінчиться добре. Але я щасливий після зустрічі з Оленою Ніно. Я зміг отримати свою позику в розмірі 22 000 євро, зараз мій бізнес проходить добре, і я хочу, щоб ви все це знали сьогодні, оскільки вони швидкі і на 100% надійні. Зараз я сплачую кредит, який я отримав від компанії Elena Nino позики по всьому світу. Зв'яжіться з ними і не витрачайте часу на цих кредиторів, будь ласка, зв’яжіться з цим електронним листом: elenanino0007@gmail.com
Відповісти
Привіт усім. Я побачив коментарі людей, які вже отримали свою позику за рахунок чистого серця, і тоді я вирішив подати заявку відповідно до їх рекомендацій, і буквально кілька годин тому я підтвердив на своєму особистому банківському рахунку загальну суму 100 000 євро, яку я просив. Це дійсно чудова новина, і я раджу всім, хто потребує реальної позики, подати заявку через електронну пошту (elenanino0007@gmail.com). Я щасливий, що отримав позику, про яку я просив.
Відповісти
Ми є швидкими та прямими приватними позикодавцями, ми пропонуємо всі види позик у
2% зв’язуються з нами за адресою: info.wiretransferloans@gmail.com Або через Whatsapp
Номер +13177490147 для отримання додаткової інформації.
Відповісти
Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу? Особиста позика? Ваш кредит поганий? Ми можемо запропонувати вам необхідну позику з відсотковою ставкою 3% ...
Зверніть увагу: наша мінімальна сума позики складає 5000 доларів США, позики 100% безкоштовно (ризик).

Електронна адреса: quickfinance.dept@hotmail.com
Whats-app: +919916071687
З повагою ..
Відповісти
Loan offer between individuals fast Quick loan to end your worries in less than 72 hours You are banned from your bank and all your attempts in others and other financial institutions have given nothing so far because of your bad credit or others so no more worries contact me and in less than 72 hours at a reasonable rate of 3% per year and on the repayment time that suits you I make you the loan that will save your life. Please contact me by email: muthooth.finance@gmail.com
Phone number: +917428831341 (Call/Whats app)
Mr. Mike Morgan
Відповісти
Привіт! Це щаслива компанія Benson LOAN COMPANY. У цій компанії ми надаємо кредити на все життя. Вам потрібен терміновий кредит, щоб погасити борги, чи вам потрібен капітальний кредит, щоб покращити свій бізнес? Вам відмовляли банки та інші фінансові установи? Вам потрібен консолідаційний кредит чи іпотечний кредит? Сьогодні ми кажемо зупинитися і не дивитися далі, оскільки ми тут, щоб усі ваші фінансові проблеми залишилися в минулому. Ми позичаємо гроші особам, які потребують фінансової допомоги, мають погану кредитну історію або потребують грошей для оплати рахунків, щоб інвестувати в бізнес під 2%. Ми хочемо використовувати цей засіб, щоб інформувати вас про все, що ми пропонуємо надійну та корисну допомогу, і ви будете готові надати вам. Ми щирі, дотримуємося свого слова та обіцянок. Зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою:
luckybensonloanfirm@gmail.com
Відповісти
Привіт Вам потрібен особистий чи бізнес кредит без стресу та швидкого схвалення? Якщо так, будь ласка, зв’яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики за основною процентною ставкою 3%. Наша позика є забезпеченою та безпечною. Для отримання додаткової інформації та заявок надішліть відповідь на цей електронний лист. herofinancein@gmail.com , WhatsApp +917337878467
Відповісти
Do you need a loan are you in debts did your bank say no We offer personal loans with a good repayment plan of up to 20 years at 2% interest rate per year. We stand apart from other lenders because we believe in customer service, and we stay with you until you get the results you want. We offer you financial guidance to help improve your business and offer debt solutions with over 10 years experience to clients worldwide Kindly reply to us at (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com http://sumitilendinghome.in
Mr. Damian Sumiti
Regards,
Відповісти