--> Луцька підприємиця, яка роздає людям хліб, побачила «вдячність» тих, хто бере | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Луцька підприємиця, яка роздає людям хліб, побачила «вдячність» тих, хто бере

25
72
Луцька підприємиця, яка роздає людям хліб, побачила «вдячність» тих, хто бере
Луцька підприємиця Наталія Шафета, яка разом із чоловіком з січня 2017 року купує і роздає щотижня по 60 буханок хліба нужденним на Центральному ринку Луцька, описала споживацьке ставлення окремих людей до її благодійності.

Історію, яка трапилася в суботу, 28 вересня, вона розповіла у блозі на сайті інтернет-видання «Волинь24».

Пані Людмила, яка допомагає подружжю роздавати хліб, зателефонувала підприємиці вранці, що цієї суботи постачальники не привезли випічку.

Наталія Шафета заспішила на ринок.

«Вірите, давно вже не було такого поспіху – розуміла, що там люди, які чекають мене з хлібом, якого нема. По дорозі я дзвонила на пекарню в Тернопіль, звідки нам привозять хлібчик. Але ніхто не відповідав. Ми кинулися по ринку шукати хліб. В кіоску ледве впросили, щоб продали 22 хлібини (більше такого виду не було). А в іншому місці нам по закупці продали ще трохи випічки. Власник однієї з яток пан Олександр люб‘язно запропонував хліб за закупівельною ціною. Дякуємо, що прийшли на виручку!» – розповідає підприємиця.

Вона зазначає: «Знаєте, напевно, недарма хліб в цю суботу привезли з великим запізненням, я побачила справжню натуру тих людей, що прийшли по безоплатний хліб».

Окремі старші люди поводили себе так, ніби пані Наталія зобов’язана забезпечити їх безплатною їжею.

«Перш ніж бігти шукати хліб, я підійшла до людей, привіталася, перепросила, що вони змушені будуть трішки зачекати, хлібчик зараз закупимо і роздамо. У відповідь почула обурення, що я така-сяка, не продумала, що хліб можуть не привезти, дехто почав «клясти» мені вслід, бо я вже відбігала по хліб», – пише Наталія Шафета.

«Хотіла зупинитися, сказати, що все – не буде більше хліба, набридли постійні незадоволення, звинувачення. Але переборола себе, подумала, цих буркунів десь до десятка, а інші люди не винні, що так сталося», – веде далі розповідь підприємиця.

Благодійниця зізнається: «Роздавати хліб цього разу було, як ніколи, важко. Більшість брали хліб з ображеним виразом обличчя, навіть слово «Дякую!», звучало рідко».

Проте знайшлася одна з жінок, яка розрадила.

«Настрій трішки підняла жіночка, яка підійшла останньою, – пише Наталія Шафета. – Вона сказала, що дякує за те, що, незважаючи на образи в мій бік, я роздала сьогодні хліб, щоб я не зважала на старих людей, які чомусь почали вважати, що ми їм зобов‘язані давати хліб».

Підприємиця резюмує: «Ми просто хотіли поділитися з людьми хлібом, у відповідь – чорна невдячність. Вже почали задумуватися, можливо, варто допомагати комусь окремо, де справді того потребують, а не чекати, коли наступного разу комусь щось не сподобається, і він буде звинувачувати у цьому цілий світ, але злість свою вимістить на нас?»
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
72

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Той, кому справді на хліб не вистачає, посоромиться взяти. А нахабна бидлота ще й матами обкладе. Тому правильно жіночка вирішила-допомагати кільком людям, яким вона точно знає, що потрібна допомога.
Відповісти
"Благими намірами вимощена дорога до пекла", "хочеш нажити ворога - зроби людині добро".
Більшість з тих хто прийшов за хлібом не потребують його, а хто дійсно нужденний - не прийшов. (в більшості любителів "халяви" є діти і є кому допомогти)
В Білейській притчі чітко сказано, що давати потрібно скоринку хліба, як просили.., а НЕ мішок хліба.
Невдячність - основна риса сьогодення, чи не так?
Відповісти
Як каже народна мудрість: "Не роби людям добра - зла не отримаєш".
Відповісти
Знаю Наталку. Надзвичайно порядна жінка. Соромно за пенсіонерів.
Відповісти
Наталія Шафета, добру справу робите. Ви ж роздаєте не за дякую. Ви ж допомагаєте людям тому, що серце вам підказую. Не зупиняйтесь, будь ласка.
Відповісти
В благодійності майте розсудливість.
Шановна пані Наталія! Зробіть так як Ви думали - "Вже почали задумуватися, можливо, варто допомагати комусь окремо, де справді того потребують".
Такі люди будуть цінувати тією допомогою,тому що вона їм дійсно потрібна і з щирим серцем приймуть її.
Всьому світу Ви не допоможете. Всіх не накормите.Але тим,хто потребує цього,Ви дуже допоможете.
А злі,невдоволені бурчуни нехай міняють своє серце.У людей з черствим серцем навіть самий свіжий хліб моментально зачерствіє в їхніх руках.
Відповісти
Наталочко, я пишаюся тим ,що маю честь працювати з такою чудовою сім'єю ,яка не дивлячись на важкі часи не перестає творити добро! Нехай Господь віддячить вам за турботу,та милостиню нужденним у стократ !!! Сподіваюсь , що й у нашій надто важкій ситуації в якій" зла сила" дуже хоче нас зломити, також переможе правда за яку ми боремось .Я знаю ,що з нами ласка Господня і перемога буде за нами !
Відповісти
Дай Боже їм здоровя та терпіння!
Відповісти
Останній абзац - відповідь на питання. Допомагайте комусь одному, але тому хто цінує.
Відповісти
Наталочко, я пишаюся тим ,що маю честь працювати з такою чудовою сім'єю ,яка не дивлячись на важкі часи не перестає творити добро! Нехай Господь віддячить вам за турботу,та милостиню нужденним у стократ !!! Сподіваюсь , що й у нашій надто важкій ситуації в якій" зла сила" дуже хоче нас зломити, також переможе правда за яку ми боремось .Я знаю ,що з нами ласка Господня і перемога буде за нами !
Відповісти
Не роздавайте, ви тішите своє его цією благодійністю, вам важлива думка суспільства, це шлях в нікуди
Будьте собою, тільки це має значення для індивиду
Відповісти
Пані Наталя.Ви умнічка.Люди нерозуміють добра.я переконалася.Може це тільки украінці.по життю переконалася.Бог бачить.
Відповісти
Маразматичні пенси, то біда... Нехай таких трапляється найменше
Відповісти
Нічого не думайте!!! Роздавайте усім, навіть тим хто не задоволений, якраз у цьому і полягає наука у цьому житті, можливо так ці створіння проявляють свою любов до вас. Ви просто робіть свою справу адже вона вам приносить задоволення, а це саме основне для вас! Нажаль ми дуже багато звертаємо уваги на те, що про нас кажуть інші, а це даремна трата свого часу...
Відповісти
наука чого - вигодувати цілу націю халявщиків, які вважатимуть, що їм все має з неба впадати тільки тому, що вони є?
хибний шлях тотальної благодійності веде до прірви.
Відповісти
уже вигодували - 73%
Відповісти
Правильно. Допомагати потрібно одиницям, які дійсно того потребують. В мене батько теж пенсіонер, і він купує дешевий хліб (на Соборності чи на Ківерцівській) не для себе а для кролів і курей! І в черзі де він купує половина таких як він.
Тому дійсно задумайтеся чи варто допомагати всім, адже не всі того потребують. Просто беруть бо дароване чи дешеве... а вдячності за це немає і не буде...
Відповісти
Ініціатива наказуема,тому що закони підлості ніхто невідмінив
Відповісти
Хочете побачити вдячність, любов, добро і теплу зустріч, то краще купіть солодощів і відвезіть у дитячий будинок. Щасливі дитячі очі, очікувана зустріч, щирі ємоції. А пенсіонери стали нахабні, вони скрізь і все сприймають за належне! Постійно скандалять і ВИМАГАЮТЬ халяви! Теперішньому пенсіонеру акції і добра справа здаються наступною цукеркою від держави, вони навіть не розуміють що люди САМІ роблять їм добро, і та хлібина в кошику, то хтось поділився з тобою і будь вдячний. А ті, хто дійсно потребує, їм соромно брати(((
Відповісти
Можливо, варто пошукати якусь благодійну організацію, яка займається комплексною підтримкою людей у скруті (допомогою самотнім матерям, хворим, родичам загиблих воїнів, реабілітацією залежних тощо) і допомагати через цю організацію? Тоді не доведеться мати справу з адептами культу халяви.
Відповісти
та й справді, нема чого годувати нахабне бидло, яке за совка звикло жити нахаляву. халява скінчилася, треба за все платити. а кому дійсно треба, тому краще особисто віддавати.
Відповісти
Имею большой опыт помощи переселенцам. Но дело не в социальном статусе. Такая помощь только развращает людей. Нельзя просто раздавить всем подряд. Помощь должна быть ТОЛЬКО целевой и конкретной. Помогать раздаче чего-либо надо помогать только отдельным людям. Остальных учить зарабатывать самим. Более чем уверена, что среди тех, кто присосался к этой девушке нет совсем бедных. Наверняка в её городе есть те одинокие больные старики, которые сюда не могут дойти. А среди тех, кто к ней ходит только любители халявы. Так нельзя делать. Это не помощь. Хотя я понимаю, что девушка делает это от литого сердца. Просто помогать тоже надо уметь.
Відповісти
"2 Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! 3 А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя, 4 щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно."
https://www.bibleonline.ru/bible/ubio/mat-6.2-5/
Відповісти
Бесплатность развращает, как проезд в троллейбусе,как бесплатнЬІе телефонЬІ-автоматЬІ, бесплатнЬІе школЬІ и поликлиники.
Відповісти
А плебс думает, что это его величесто Зеля Клован - Первай лично приказал хлеб бесплатно раздавать, и сам его оплачивает. У мокшаньцев в мск такой чувак был - армянин по произхождению. Дежал продуктовый чипок, раздавал бесплатно хлеб. Так эта бывшекамуняцкая престарелая шлоеепень пинздеанерская накатала на него жалобу, мол "путен приказал раздавать хлеб бесплатно, а этот.. лицо кавказской национальности,вместо 2-х буханок в руки дает полторы, а наварованное налево пускает". Быдло - везде быдло, и - всегда.
Відповісти