«Волинь» вдома обіграла «Чорноморець»

0
-1
У п’ятому турі чемпіонату України з футболу в першій лізі луцька «Волинь» зустрічалася з одеським «Чорноморцем».

Матч відбувся в суботу, 24 серпня, на стадіоні «Авангард». Волиняни перемогли з рахунком 3:2.

Майже всю гру «червоно-білі» провели в більшості. Уже на другій хвилині матчу суддя вилучив з поля одесита Сергія Вороніна, який збив у штрафному майданчику Дениса Кожанова. Наш півзахисник сам реалізував пенальті – 1:0.

Подвоїв рахунок Міха Горопевшек. Згодом пенальті у ворота волинян забили гості – 2:1. Та вже на 28 хвилині Ростислав Волошинович збільшив розрив – 3:1.

Кілька гострих моментів було у Сіаваша Хагназарі, але він не влучив у ворота.

Під завісу другого тайму гості відквитали один м’яч.

3:2 – перемога «Волині».