За що насправді звільнили дитячого тренера з плавання у Луцьку

0
-2
За що насправді звільнили дитячого тренера з плавання у Луцьку
Нещодавно стало відомо про звільнення з КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради» тренера-викладача Самчука Володимира Вікторовича.

У департаменті сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради пояснили ситуацію.

В перших числах місяця в.о. заступника директора з навчально-тренувальної роботи Самчуком Віктором Йосиповичем було подано заяву від тренера-викладача Самчука Володимира Вікторовича щодо можливості проводити навчально-тренувальний процес з 08.07.2019 по 31.07.2019 з підготовки Ткачука Максима до чемпіонату світу серед юніорів в Будапешті та тренування Сарапіна Даніїла в спортивному комплексі «Sport Life».

Адміністрація КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради» не погодила заяву (ні усно, ні письмово), мотивуючи це тим, що в Самчука В.В. займається не два спортсмени, а більше, і навчально-тренувальний процес повинен відбуватися для всіх спортсменів групи. Втім зауваження було проігнороване.

"Окрім того, разом із заявою повинен був бути розроблений та поданий індивідуальний графік тренувального процесу спортсменів. Працюючи не один рік на посаді тренера-викладача та добре знаючи нормативно-правові документи та необхідність їх подачі на затвердження директору (а саме: зміни розкладу занять та індивідуального графіку), Самчук Володимир Вікторович проігнорував вимоги законодавства і так і не надав індивідуальний графік тренувального процесу спортсменів.

Згідно наказів КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради» (№ 34-од від 25.06.2019 та 35-од від 26.06.2019) навчально-тренувальні збори проводилися 25.06.2019 – 30.06.2019 та 01.07.2019 – 07.07.2019 відповідно.

З 9 по 12 липня у м. Запоріжжі відбувався Чемпіонат України з плавання у 25-метровому басейні, на який (згідно наказу № 92-к від 05.07.2019) був відряджений Ткачук Максим та ще 9 спортсменів. Тренер-викладач Самчук В.В. їхати представником команди на чемпіонат відмовився, хоча неодноразово заявляв, на скільки процес та участь у подібних змаганнях є важливим. Разом із тим у ті дні на роботу він не з’явився. Окрім Ткачука Максима та Сарапіна Даніїла у групі Самчука В.В. займаються й інші спортсмени. Не приходячи на роботу Самчук В.В. зривав процес їхньої підготовки. Таке відношення до трудової дисципліни є характерним для Володимира Вікторовича, який часто спізнюється на роботу та систематично порушує внутрішній трудовий розпорядок. Разом із тим Самчук В.В. також тренує групи у басейні спортивного комплексу «Sport Life» та ставить цю роботу пріоритетнішою за роботу в КЗ «СДЮСШОР плавання ЛМР»", – прокоментували в департаменті.

Пояснюють: у зв’язку із відсутністю реакції на усні зауваження та черговим невиходом на роботу тренера-викладача було складено акти про відсутність на робочому місці більше 3 годин на день сумарно (ранкові та вечірні тренування згідно з розкладом занять) за кожен день прогулу: 08.07.2019 – 13.07.07.2019 (ранкове та вечірнє тренування) та 15.07.2019 (ранкове тренування). Із актами тренер-викладач був ознайомлений. Будь-які письмові пояснення Самчук В.В. надати відмовився.

Для ознайомлення колективу із конфліктною ситуацією між працівником та адміністрацією було проведено загальні збори колективу (на зборах були присутні всі працівники, які на момент проведення зборів не перебували у щорічній відпустці). На зборах Самчук Володимир Вікторович знову відмовився надати пояснення з приводу відсутності на робочому місці, а також підписувати протокол зборів.

У зв’язку із вищевикладеною ситуацією тренер-викладач був звільнений відповідно до чинного законодавства України та правил внутрішнього трудового розпорядку КЗ «СДЮСШОР плавання ЛМР».

"Дуже прикро, коли тренер, прикриваючись здобутками одного талановитого спортсмена, дозволяє собі ігнорувати правила трудового розпорядку, порушувати трудове законодавства України, ставлячи себе вище інших членів трудового колективу та колег-тренерів. Самчук Володимир Вікторович – не єдиний тренер КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», який виховав чемпіонів. У закладі працює ще 11 тренерів-викладачів, які також підготували чемпіонів України, безліч спортсменів зі спортивними дорослими розрядами та кандидатів у майстри спорту, майстрів спорту.

Загалом нині 122 спортсмени КЗ «СДЮСШОР плавання ЛМР» мають високі результати, з них лише 6 – вихованці Самчука В.В. Кожен із тренерів професійно виконує свою роботу і не дозволяє собі порушувати законодавство та правила внутрішнього розпорядку", – йдеться в поясненні департаменту.

Наголошують, заяви Самчука В.В. щодо перешкоджання йому у відрядженні та супроводі його підопічного на змагання також безпідставні.

У департаменті сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради також наголосили, що міжнародні змагання фінансуються за рахунок Міністерства молоді та спорту України або Федерації плавання України. "Незважаючи на відсутність коштів обласного та державного рівня, задля підтримки спортсменів за кошти міського бюджету було оплачене відрядження Самчука В.В. на змагання «LEN SWIMMING CUP», що відбувалися у Люксембурзі, а також на змагання, що відбувалися у Польщі (м.Люблін). Незважаючи на те, що на тренерській раді щоразу перед змаганнями порушувалося питання про відрядження тренерів з метою супроводу спортсменів, Самчук В.В. відмовлявся від таких пропозицій.

Крім того, протягом навчального року на спортсмена Ткачука Максима було виділено найбільша сума коштів в порівнянні з іншими вихованцями КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», що підтверджує об’єктивність та справедливість підходу керівництва басейну, департаменту сім’ї, молоді та спорту та Луцької міської ради загалом до підготовки талановитих спортсменів", – арґументували причину звільнення тренера.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

assignment help