«Волинь» у протистоянні з «Карпатами» втрачає путівку у прем'єр-лігу. ФОТО

1
1
Луцька футбольна команда «Волинь» у другому матчі плей-оф за вихід у прем'єр-лігу зустрілася з львівськими «Карпатами».

Через неспортивну поведінку вболівальників, які вибігли на поле за декілька хвилин до закінчення гри, суддя припинив матч. Рахунок на табло був 1:3 на користь «Карпат».

Матч відбувся в Луцьку на стадіоні «Авангард» у суботу, 8 червня.

Гості першими відкрили рахунок. Гол на 37-й хвилині зі штрафного забив Дмитро Кльоц.

Вже через п'ять хвилин найкращий бомбардир "Волині" Денис Кожанов головою замкнув навіс із лівого краю – 1:1.

На 70-й хвилині за грубу гру пряму червону картку отримав Сергій Сімінін. Волиняни опинилися в меншості, але намагалися переламати хід поєдинку. Двічі не поцілив у ворота з хорошої позиції Сіаваш Хагназарі. А Младен Бартулович потужно пробивав з-за меж штрафного – поперечина.

Гості почали тягнути час, довго лежати на полі після незрозумілих падінь. Суддя на це ніяк не реагував. А на 82-й хвилині призначив пенальті у ворота "Волині". Неділько напрямок удару вгадав, але відбити не зумів – 1:2.

В цей час фани "Карпат" кидали піротехнічні засоби, виривали пластикові стільці й кидали їх по сектору і на бігову доріжку. В одну мить пластик загорівся. Пожежу погасили, тільки притягнувши бранспойт.

А коли гості, вийшовши в контратаку, забили третій гол у ворота "хрестоносців", не витримали нерви у фанів "Волині". Вони повибігали на поле. Тож суддівська бригада втекла у тунель. Не давши фінального свистка, арбітр із Запоріжжя Максим Козиряцький ухвалив рішення не повертатися на газон, навіть коли пристрасті вляглися.

1:3 – перемога "Карпат".

"Волинь" не тільки не пробилася у прем'єр-лігу, але й, можливо, отримає штрафні санкції.

Нагадаємо, у першій грі, яка відбулася у Львові 4 червня, суперники зіграли внічию – 0:0.