Лучанам нагадують про повірку лічильників

0
0
Лучанам нагадують про повірку лічильників
На ДКП "Луцьктепло" нагадують мешканцям міста про необхідність проведення метрологічної повірки комерційного (загальнобудинкового) засобу обліку.

Про це йдеться на сайті підприємства.

Засоби комерційного обліку теплової енергії та/або гарячої води підлягають періодичній повірці згідно з п.15 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, та згідно з ст.17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Прилади, міжповірочний інтервал експлуатації яких закінчився, не можуть здійснювати комерційний облік.

Відповідно до п.1 ст.6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», що набрав чинності 02.08.2017, «Обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку здійснюються оператором зовнішніх інженерних мереж відповідно до цього Закону з урахуванням вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Витрати на обслуговування (зокрема періодичну повірку, демонтаж, транспортування та монтаж, ремонт відповідно до п.10 ст.1 Закону) вузлів комерційного обліку відшкодовується споживачами відповідної комунальної послуги шляхом сплати виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування вузла комерційного обліку.

Сплата внеску за обслуговування вузлів комерційного обліку визначається відповідно до «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05.06.2018 № 129.

Розрахунковим періодом для оплати внесків є квартал. Сплата внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі із розрахунку на один рік, для складової витрат на повірку ділиться на строк міжповірочного інтервалу.

Споживач має право самостійно провести метрологічну повірку засобу комерційного обліку в установленому порядку. У такому разі внесок за обслуговування вузла комерційного обліку Споживачам не нараховується. Перед проведенням повірки засобу обліку теплової енергії та/або гарячої води необхідно скласти акт зняття показників лічильника теплової енергії та/або гарячої води на метрологічну повірку за участю представника підприємства.

Про час та дату складання акту просять повідомляти завчасно за телефонами: 23-02-42, 77-32-30, моб. +38 050 438 9293.

Після проведення повірки засобу комерційного обліку теплової енергії та/або гарячої води необхідно письмово повідомити ДКП «Луцьктепло» та надати копію свідоцтва про повірку засобу обліку для подальшого його прийняття на абонентський облік після повірки як придатного до експлуатації.

Прийняття на абонентський облік здійснюється після оплати відповідних послуг з розпломбування/опломбування лічильника, зокрема, протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту зарахування коштів на рахунок підприємства.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

assignment help