У Луцьку «Волинь» в більшості програла «Авангарду»

2
3
У 19-му турі чемпіонату України з футболу у першій лізі луцька «Волинь» приймала вдома команду «Авангард» (Краматорськ). Гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь гостей.

Матч відбувся в суботу, 23 березня, на луцькому стадіоні «Авангард». Це була перша офіційна гра «Волині» у цьому році.

Нагадаємо, аби на стадіон прийшло більше вболівальників, ФК «Волинь» зробив на гру безплатний вхід.

Незважаючи на територіальну перевагу «хрестоносців», перший тайм завершився з рахунком 0:0, а на 75-й хвилині арбітр зустрічі за порушення правил проти гравця «Авангарду» призначив у ворота «Волині» пенальті. Його гості реалізували.

Зазначимо, що на початку 2-го тайму суддя видалив з поля за грубу гру одного з гравців «Авангарду», а 88-й хвилині – ще одного (за затримку гри і суперечки з арбітром).

Незважаючи на перевагу у два гравці і додані 5 хвилин до основного часу, волиняни так і не змогли зрівняти рахунок.

У підсумку – поразка «Волині» – 0:1.