У Луцьку чоловіки під багатоповерхівкою розвели вогонь і смажили шашлики. ФОТО

17
8
У Луцьку чоловіки під багатоповерхівкою розвели вогонь і смажили шашлики. ФОТО
У Луцьку біля багатоповерхівки чоловіки розвели вогонь і смажили шашлики.

Пікнік влаштували у суботу, 9 березня, - повідомляє Волинь Online.

Свято влаштували собі двоє чоловіків біля багатоквартирного будинку на проспекті Соборності, 24а.

Мангал із шашликами розташували поряд стіною п’ятиповерхівки неподалік від припаркованих автомобілів.

Зауважимо, що Згідно пункту 2.5.5.1.16 Правил благоустрою міста Луцька, розпалювати багаття, спалювати промислові чи побутові відходи, листя, гілки тощо заборонено.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а схід Сонця правила благоустрою ще не заборонили ?
Відповісти
Правилами благоустрою забороняється багаття, а вогнище на мангалі , багаттям не являється, так як не відповідає терміну та розведене не на землі.
Шановні журналісти досить писати всяку дурню.
Відповісти
Одне діло спалювати листя або гілки чи різний непотріб,а коли переважна більшість мешканців будинків жарять шашлики на тереторіях ОСББ де є місце для мангалів і своїми діями ні яким чином не впливають на довкілля.При цьому обурюються тільки ті які тільки пиз.....и можуть,а за сває життя не посадили ні одного деревця біля будинку,не завозили пісок для своїх або сусідских дітей,не зробили лавочку щоб їх старі батьки могли вийти на вулицю і поговорити між собою.Тільки ниють і ниють.А самі крім як пожрать і ФБ більше ні чим не цікавляться
Відповісти
Ото то когось жаба задавила
Відповісти
Жаба кажеш? А може совість і порядність? Та про що це - вам таке не знайоме, полішуки у місто вирвались... :)))
Відповісти
І? Новина про що?
Відповісти
Я б теж жарив би. Смачного хлопці ;)
Відповісти
Дивись, щоб кусок у горлі не застряв!!! :)))
Відповісти
Немає що писати в новинах, то дурню всяку шукають і пишуть
Відповісти
Нагороду активісту що спіймав шашличників.
Відповісти
За таке в тюрму!!а те що будують будинки один біля одного з дворами де стоячи один біля одного мешканці двора непомістяться,я мовчу за парковки для авто,нехай такі активісти ідуть на Чорновола де будують на березі річки сапалаївка замість того щоб посадити парк або сад,а того активіста анулювати з списку активістів
Відповісти
Вони там не перший раз це роблять! І що? І далі це робити будуть незвадаючи що поряд смітники стоять і не етично!!! Парк поряд, що за жлобство між будинками смажити, і щоб кожен в рот заглядав.
Відповісти
Мене просто на шашлик не запросили, тому я вирішив написати на них статтю.
Відповісти
Тупізм дописувачів просто зашкалює! Це до певної межі, допоки дим від того мангалу не зайде у квартиру або на балкон де вісить білизна і не почне смердіти! А поки можна писати всяку маячню - мене ж не стосується і не заділо... От так і живемо... Українці у всій красі! Спробували б десь так посмажити у Європі, а дописувачі? :)))
Відповісти
А хлопці -молодці.Не у кожного є можливість на природу.
Відповісти
Активізм головного мозку. P.S. пишу, а телефон сам слова підбирає, навіть техніка уже знає ціну активізму...
Відповісти
Ну вогнище було в мангалі, відповідно воно контролювалось. Не бачу тут нічого такого... Схоже автора просто жаба душить, що з ним не поділились...
Відповісти