На Волині знайшли водія, який навмисно роз’їхав собаку

25
-13
На Волині знайшли водія, який навмисно роз’їхав собаку
Знайшли водія, який у на Ковельщині водій "Ауді" навмисно спричинив наїзд на собаку.

Про це пишуть у групі Kovel Animals у Фейсбуці.

"Перший день весни, Волинь сколихнуло відео, на якому водій навмисно, двічі переїздить собаку, отож зустрічайте «героїв». Юхимчук Станіслав , 1994р.н., та В’юн Наталія, 2002р.н, - йдеться в дописі.

Хлопець був притягнутий до адмін відповідальності за водіння у нетверезому стані. Сплативши штраф у розмірі 10000 грн, у грудні минулого року, після річної перерви, знову отримав водійське посвідчення.

Дівчина є ученицею 11 класу Любитівської школи, що під час події знаходилась на сидінні пасажира, та «милувалась героїчним поводженням» свого кавалера, відносно безневинної тваринки.

"До речі песик вижив, направлений до Луцької вет. лікарні, з численними переломами і забоями, та маємо надію, що він переживе цей страшний день. Сподіваємось на відкриття кримінального провадження, там від 3 до 7 позбавлення волі. Нижче фото сьогоднішніх «зірок», висновки ветлікарні, і саме моторошне відео", - зазначають у дописі.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-13

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це все звісно сумно. Але що з її бровами на останній фото.??? Довго ж я сміявся.))
Відповісти
Ван лов, ван бров
Відповісти
Полішуки не миті. А брови в дівки, це дно.
Відповісти
То Мєдік су*ара вже 3 машини в ДТП розтрощив ,того у*обка давно посадити потрібно
Відповісти
Ця подруга, напевне, родичка Брєжнєва (судячи по бровах)
Відповісти
Так це ж пов"язка на лобі
Відповісти
Я сам цього покидька переїхав би без жалю
Відповісти
Ця нелюдина, потім і свою дружину буде лушпашити, це жорстокий покидьок. А тій з пов"язкою на лобі треба тікати поки він її за ті брови не почав тягати.
Відповісти
Малолітні покидьки. В голові порожньо. І бидло з такого виросте.
Відповісти
Гіпс на руки довічно, щоб за руль більше не сів, і на одне місце також гіпс, щоб не розмножувався
Відповісти
Дебіліє нація...Два ло*а педальних.
Відповісти
Однозначно має бути кримінальна відповідальність. Таким покидькам не місце в суспільстві!
Відповісти
Жах,їх так
Відповісти
Яка не вродлива, страшненька дівчина..Фу!! Таке враження що в Луцькому зоопарку крокодили дірку прогризли та повилазили.)
Відповісти
Посадити покидька за таке а ту страшилку дівчину з повязкою на лобі хтось каже що це брови)) , а ще і пяним зловили раніше.
Відповісти
А їбальничок такий милий!!! Так і проситься...
Відповісти
Шкода тварину і шкода дєвочку... Носити такі брови на людях напевно не солодко.
Відповісти
Так хочеться того довгоносика Станіслава покласти десь на рельсах або автомагістралі і щоб по ньому так плавно проїхатись, але так помаленько.. щоб вибити все гімно з нещасного дауна) а дівчинка дуже круто вміє креслити геометричні фігури в себе на лобі)) це справжня тварина, такі люди не мають права на свободу і на життя коли вони зазіхають на чуже
Відповісти
Не треба обзивати,а от заставити оплатити лікування тварини,чималий штраф на рахунок притулків для тварин і громадські роботи,щоб трохи дурі з голови ...
Шкода,що розуму в молодих людей геть бракує
Відповісти
На донбасі наших вбивають і не виключено що в продовженні війни наші політики зацікавленілені не менше як протилежна сторона, але їх не показують і не коментують їхній зовнішній вигляд і родинні зв'язки. А ця тема для стада закинута, щоб бекали і ганили. Виписисали штрав і забули, краще роздуйте наїзд п'яного гандона в пагонах який людей на той світ відправив
Відповісти
Посадити сук!!!
Відповісти
Ублюдки .Обох кинути в яму живцем і засипати.Тварюки.
Відповісти
Я намалював вуса і прийшов на роботу. Мене обізвали дебілом люди з намальованими бровами.
Відповісти
Відп***ли?
Відповісти
Надіюсь його таки посадять! Повинна бути справедливість! І дівчину теж притягнути до відповідальності, щоб мозок включила! Жах. Ніяких моральних цінностей.
Відповісти