У Луцьку жінка вкрала 2500 доларів у пацієнта обласної лікарні, – соцмережі. ФОТО. ВІДЕО

14
-7
У Луцьку жінка вкрала 2500 доларів у пацієнта обласної лікарні, – соцмережі. ФОТО. ВІДЕО
У Луцьку просять допомогти встановити особу жінки, яка вкрала 2500 доларів у пацієнта обласної лікарні.

Про це у спільноті "Теревені про Луцьк" повідомив користувач Максим Луцький.

"Допоможіть, будь ласка, встановити жінку. Ця жінка викрала грошові кошти в сумі 2500 доларів, в пацієнта обласної лікарні, які він тримав для операції", – йдеться у дописі.

У коментарях користувачі "Фейсбуку" додали, що гроші вкрали у відділенні нейрохірургії Волинської обласної клінічної лікарні.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В Луцьку за операції вже доларами платять? Чикаго просто якесь...
Відповісти
Ну ти й чмо
Відповісти
Цікаво а для чого хворому в українській лікарні мати при собі долари?
Відповісти
От і вона так подумала.
Відповісти
щоб вижити . а не вмерти в чеканні на медикаменти , протези і т.п. чи по вашому людина в біді буде думати вашими високими матеріями, в реальному світі живемо. недавно мали операцію знаю про що кажу, і тішились, що мали можливість, бо якби не мали ...не дай Бог., якщо людина в українській лікарні має гроші на своє лікування- то це привід її обкрасти???
Відповісти
найшли ту воровку?? Зразу напишіть про неі .нехай усі знають Стидоття
Відповісти
А ще б було добре якби того потенційного хабарника виявили!
Відповісти
А при чому тут хабарники? Є багато платних операцій.
Відповісти
Ви не задавали собі питання чому існують закони, Ліна?
Відповісти
Похожа на Хлистун Маріку
Відповісти
Шукайте наводчика серед пацієнтів кімнати
Відповісти
Головному лікареві 1500. Оперуючому хірургу та анестезіологу по 500. Нормальна такса
Відповісти
То хай би головний лікар, оперуючий хірург та анастезіолог відкривали б приватну клініку та працьювали б. А то держава побудувала лікарню, за держані кошти проводять ремонти, купують медичне обладнання, держава сплачую комунальні послуги та зарплати, ліки за свої кошти купують хворі, а вони на усьому готовому організували бізнес. Як на мене тут питання вже не 2500 доларів, а про цілу корупційну схему .
Відповісти
Мені також здається, що спільником має бути людина, яка була в тій кімнаті Так серед дня, маси людей заходять виходять.. Чітко знала куди йшла, де шукати. 100 % є спільник.
Відповісти