Де на Волині не хворіють на кір

0
-4
Де на Волині не хворіють на кір
З початку року на Волині зареєстрували понад 200 випадків кору.

Уражені 16 адміністративних територій із 18 (89 %).

У трьох районах Волині – у Володимир-Волинському, Шацькому та Старовижівському захворювань кором у 2019 році не реєстрували.

Про це повідомляє Волинський обласний лабораторний центр.


З початку року на Волині зареєстрували понад 200 випадків кору, інтенсивний показник – 9,4 на 100 тисяч населення, що перевищує середньодержавний (у 2018 році – 2391 випадок).

Уражені 16 адміністративних територій із 18 (89 %), у Володимир-Волинському, Шацькому та Старовижівському районах захворювань кором у 2019 році не реєстрували.


Ситуація зі спалахом кору в області має тенденцію до збільшення числа випадків. За останній тиждень кількість захворілих збільшилась на 9 % і становить 98 проти 90 попереднього тижня.

Відмічається збільшення захворюваності серед дорослого населення – 39 % від загальної кількості хворих за останній тиждень. Серед дітей найураженіша група – це діти віком від 5 до 14 років, котрі вчасно не отримали другу дозу КПК.Щоденно фіксують від 20 до 30 нових хворих кором. Відсоток госпіталізованих за тиждень зменшився до 41 % проти 54 % минулого тижня, інші хворі лікуються амбулаторно.

Проводять виконання протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації діючих в області 10 спалахів кору: в місті Луцьку (4 спалахи), у Луцькому районі (2 спалахи), у Ратнівському, Локачинському, Рожищенському та Камінь-Каширському районах – по 1 спалаху. Найбільша кількість спалахів – 9 (90 %) у навчально-виховних закладах, 1 – у побуті.

З 1 січня 2019 року в Луцьку зареєстрували 65 випадків кору. Відмічається тенденція до збільшення захворюваності серед дорослого населення – 45 % від загальної кількості хворих за останній тиждень. Серед дітей найбільш уражена вікова категорія – діти віком від 0 до 4 років.

Область забезпечена достатньою кількістю якісної вакцини КПК, зробивши щеплення якою можна захиститись одразу від трьох інфекцій: кору, краснухи та епідемічного паротиту. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі із груп ризику в закладах охорони здоров’я по місцю проживання.

Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців – усіх разом і кожного зокрема – залежить від рівня охоплення щепленнями в країні. Для формування колективного імунітету необхідно, аби рівень вакцинації досягав 95–98 %.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні