У Луцьку семінаристи влаштували різдвяний флешмоб

18
3
У Луцьку семінаристи влаштували різдвяний флешмоб
Студенти Волинської духовної семінарії заколядували у луцькому торгівельно-розважальному комплексі «Порт-Сіті».

Про це йдеться на сторінці недільної школи при Свято-Покровському храмі міста Луцька у «Фейсбуці».

«Флешмоб у виконанні семінаристів Волинської духовної семінарії!))
P.S.:дітвора та батьки,шукайте своїх викладачів на відео», – йдеться у дописі.





Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А чому українською а не російською як вони люблять
Відповісти
Ніколи лучани не чули, щоб студенти-семінаристи колядували російською. Так, що не розповсюджуйте брехню. Молодці!!!
Відповісти
Перед "а" треба кому.
А вони люблять саме українською.
Бо вони народились,живуть і будуть жити тут:бо УКРАЇНА-це їхня мама!!!
Відповісти
Україна їхня мама, а моляться за Кирила і підпорядковуються йому і тоді видно хто за Україну а хто за Росію. Вовки в овечій шкурі
Відповісти
Послухайте як на різдво у Софії епітафій молився за Кирила:-)
Відповісти
Потужно звучать) клас)
Відповісти
Молодці! Аж душа радіє за таку молодь!
Відповісти
Дуже красиво. Молодці хлопці, що зберігають християнськи та українськи традиції коляди))
Відповісти
Дуже гарно!
Дай Боже Вам, хлопці віри і сили зрозуміти, що вже є ПЦУ.
Кожної неділі стараюсь ходити в Храм всіх Святих Землі Волинської. З дитинства ходжу. Маю велику надію, що колись прийду і під час служби уже не будуть згадувати Кіріла. Хороші священики, гарний храм, так хочу щоб всі об'єднались.... і таких як я там 80%.
Допожи нам Боже!
Відповісти
На першій службі в ПЦУ на Різдво Христове в Софії Київській Єпіфаній на Великому вході серед предстоятелів Помісних Церков поминав(а спомин-це молитва) РОСІЙСЬКОГО(а правильніше було б Руського)патріарха Кирила.Друзі!Це як розуміти???

Відповісти
ПЦУ то є, але яким чином вона створювалася? Чи по любові християнській? Вони і сьогодні починають обзивати мою віру і мою Церкву, називаючи КГБ-е шинками та москалями. Я вибараю ту церкву, де проповідується Христос та мораль, а не політичні заклики, щодо забирання храмів та вигнання «москалів». Я українець і батьки українці і буду ходити УПЦ та захищати її.
Відповісти
1. Не до УПЦ а до РПЦ в Україні
2. Вам подобається підтримувати сеператистів які воюють проти наших хлопців які на Домбасі.
3. Так, ПЦУ створювалась по християнській любові, бо якщо без любові то вони сказали ми створили церкву і ми туди нікого не впустим але ж наоборот двері нашої церкви відкриті
Відповісти
Дурень ти, а не лучанин! Через таких недоукраїнців як ТИ, в країні біда. Колядують супер. Молодці.
Відповісти
В Україні біда тому що під час окупації Домбасу саме московські батюшкі наставляли людей щоб вони йшли і кричали що нам потрібен Путін а тепер вони ховаються за назвою УПЦ
Відповісти
Хлопці молодці ! Дуже гарно заспівали ! Аж мурашки у душі ❤️ Радію , що в нас є така молодь ! Що не соромиться проявити свою Православну віру !
Відповісти
Христос рождає!!!
Семінаристи так як і ми всі, які ходимо у ПЦУ і наші батюшки, ми усі українці, справжні, які люблять свою державу Україну і церкву православну нашу. Ми всі народились на Україні і помремо якщо потрібно це буде за нашу державу і церкву нашу!!!
Відповісти
Молодці, підтримую.Я з вами!
Відповісти
Молодці. Так тримати. Прославляйте Бога і надалі!!!
Відповісти