--> Знайшли мертвою жінку, яка жила під мостом у Луцьку | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Знайшли мертвою жінку, яка жила під мостом у Луцьку

10
5
Знайшли мертвою жінку, яка жила під мостом у Луцьку
Знайшли мертвою Валентину Кузнєцову, яка понад два роки жила під мостом у Луцьку.

Про це інтернет-виданню "Волинь24" повідомили у патрульній поліції.

Нагадаємо, Валентині Кузнєцовій було 50. Жінка народилася у місті Ківерці Волинської області в сім’ї ромів. Коли Валі було п’ять місяців, мати віддала її в дитбудинок.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «18 бомжів по районі вмерло, а ми з Ромкою вдвох вижили», – історія відомих луцьких безхатьків

У суботу, 5 січня, Валентину Кузнєцову знайшли мертвою у її помешканні – під мостом, що на вулиці Перемоги в Луцьку.

Попередня причина смерті – обмороження.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Почалося. А ви бидляки усе про собачок піклуєтеся
Відповісти
це просто страшна смерть , замерзнути ось так, скільки того луцька, скільки тих бомжів та розгоніть ви тих муніципалів - поселіть краще в тому приміщенні ось таких бідолах
Відповісти
Перш ніж когось ображати,сам подай приклад,попіклуйся про когось. І не суди про те, у чому не розбираєшся.
Відповісти
Шкода Валю. Хороша людина була. Не зла і не жадібна.
Відповісти
Це точно про неї? Вона пропила совість і здоровий глузд, вона довела свою 25 річну дочку, що її нема в живих, вона навіть особо не переживала про це, їй було до сраки, а це її рідна дочка, молода дівчина!
Відповісти
Особисто знаю людей які не одноразово кормили безхатьків під мостом,і пропонували свою допомогу й Валентині також. Шкода що вона не скористалася цим...
Відповісти
если она там жила 2 года и вся милиция знала об этом .когда-то уже писали о ней и о мужчине с которым они там жили .вопрос .почему не забрали на зиму в приют?????Она хотя и бомж .но она еще и живой была человек
Відповісти
за собак и котів більше постів .чим за людейДе людяність?????? А хто іі там знайшов мертву???7
Відповісти
1. Валентина, як людина, була не з найгірших, але пила, розводила срач і шуміла, чим заважала усім сусіднім мешканцям.
2. Валі пропонували ночувати в притулку для бездомних від церкви Фіміам. Але умова одна: кинути пити. Але вона і Роман обрали пити і вулицю.
3. Бездомні собаки не керують своїм життям, тому їм ВАРТО ДОПОМАГАТИ. А Валя сама винна у своїх тяжких буднях. Вічний спокій її душі!

Відповісти
"Але умова одна: кинути пити." - поправка,не кинути пити (це право людини і їй вирішувати,вживати алкогольні напої чи ні), а ночівля дозволена тільки особам,які не перебувають у стані алкогольного сп*яніння.
Відповісти