«Тиждень я була повією», або Хто з ким спить і кому за що платить у Луцьку

2
2
«Тиждень я була повією», або Хто з ким спить і кому за що платить у Луцьку
Скільки сьогодні у Луцьку коштує секс? Хто з ким спить, кому за що платить? Хто є учасниками інтимних груп ВКонтактах і хто в них ховається за фейковими сторінками? Які сексуальні бажання прагнуть втілити в життя лучани?

Про це пише Віка ВЕГЕРА-АБРАМОВИЧ на сайті Район.Луцьк.

Тиждень я була повією, з якою можна було зустрітися безкоштовно або купити. Купити дорого і дешево. Відкрила у собі можливості БДСМ і групового сексу. Шукала пари свінгерів для зустрічей, була сексвайф, утриманкою і продавала порнофото. Була непристойною, вульгарною, сором’язливою, з досвідом, практикою та новачком у цій справі. Мені було і 25, і 35 років. Знайшла у групах для знайомств одружених і неодружених, молодих і старших чоловіків і жінок. А також «зустріла» там колегу, високопосадовця і навіть сусіда. Стала об’єктом пліток серед знайомих, бо працювала із справжньої сторінки і справжніми світлинами. І хоча на моїй сторінці є повна інформація про мене, де вказане місце роботи і посада, лише двоє чоловіків додумалися прочитати це. А ще в одного я таки викликала підозру. Він написав, що ставлю багато запитань, тому мені личитиме одяг прокурорші.

«ПРИВІТ. ЗНАЙОМИШСЯ?»

Почалося усе з банального повідомлення в месенджер від якогось Максима «Привіт, давай дружити!». Такі повідомлення непоодинокі, тому я просто не відповіла. Але Максим писав п’ять днів, я не витримала і написала, що заміжня. Відповідь від чоловіка не забарилася: «Я заміжню й хочу….». Зайшла на його сторінку. Там не було жодного фото, жодної інформації. Лише неграмотно написаний статус: «Хочу відехнути з сімейною парою». Чоловік підписаний на багато груп інтимного характеру у Луцьку.

Це спільноти з цікавими інтимними оголошеннями і людьми. У всіх сторінки несправжні. Під фейками і псевдонімами ховаються реальні лучани. Правда, кілька справжніх сторінок таки вдалося знайти. Жінки, не соромлячись, подають оголошення з підписами «Зустрічаюся за гроші». А один відважний молодий чоловік з нашого міста, у якого на сторінці є і дружина, і діти, відкрито шукає собі коханку.

Є оголошення, де інтимних зустрічей хочуть вже, продають незайманість, шукають зради, адреналін, помсти, кайфу, коханок на постійній основі, рабинь, господинь. Чоловіки прагнуть знайти собі чоловіків, жінки – жінок. Багато хто хоче просто інтимної переписки без зустрічей. У спільнотах можна розширити словниковий запас, адже перш, ніж зрозуміти зміст оголошення, мені часто доводилося гуглити терміни.

Такі переписки дуже затягують. Чужі чоловіки і жінки пропонують здійснити твої ганебні бажання, пропонують тобі гроші і гарно «їздять» по вухах. Достатньо лише лайкнути потрібну тобі картинку або попроситися в друзі, де ти залишишся в підписниках, і тебе побачать ті, кому ти треба. Повідомлень було дуже багато. Майже у всіх стандартний початок: «Привіт. Знайомишся?».

Чоловіки у спільнотах досить різні. З ними можна переписуватися про що завгодно. Вранці питають, як спалося, бажають гарного дня, інші просять номер телефону і планують зустріч. Повно розпусних, вульгарних і романтиків. Хтось може смажити собі баранину з морквою і цибулею посеред ночі. Хтось любить морепродукти і частенько купує їх собі і для своєї дружини. Хтось поспішає додому, бо пообіцяв з дітьми наряджати ялинку. Хтось їде в аптеку, бо захворів. Інший обожнює Дена Брауна і секс на швидкості. Хтось просить скинути фото, аби піти на роботі в туалет, що б «випустити пар». Хтось слухає Natan «От тебя пахнет сексом». Хтось знає, що таке пілатес. Хтось п’є багато кави протягом дня, інколи доливаючи в чашку трохи коньяку. Хтось шукає заміжню і охайну. Комусь потрібна молода і в панчохах. Хтось хоче масаж, щирість, душевну розмову. А інші – дикого сексу… І хочуть його в туалеті в кафе, в душі, в готелі, хтось кличе в сауну, а хтось просить виконувати непристойні команди по телефону і прийти на зустріч без спідньої білизни.

У Луцьку ми знаємо цих людей, як порядних сім’янинів. Навіть власна дружина не підозрює, що чоловік, з яким вона прожила багато років, шукає собі в Луцьку жінку, яка буде його рабинею. А чоловік не знає, що вона надає за гроші інтимні послуги в машині. І свою іншу сторону ці люди розкривають в соцмережах…

У тихому новорічному Луцьку багато нестандартних, сміливих і брудних бажань, вульгарщини, адреналіну, чоловічої і жіночої зради. Отож, з етичних міркувань справжні імена героїв публікації змінені. Бо життя кожного – то приватна територія і кожен сам вирішує, у якому ліжку спати. Але автор бачила світлини кожного.

ІСТОРІЯ ПЕРША. «ХОЧУ ЗАМІЖНЮ» АБО ЗУСТРІНУСЯ З ПАРОЮ

Максим, який написав мені оте перше повідомлення, регулярно постить оголошення в різних групах. Найчастіше із заголовками про груповий секс. В одній з таких спільнот об’єдналося 1880 учасників з Луцька та Рівного. Є три групи свінгерів, найбільша з них – чисельністю 953 учасника.

Як розповів Максим, він живе в передмісті, йому 37 років, одружений, має двоє дітей. У спілкуванні простий і відвертий. Просто секс з дружиною його більше не цікавить. Шукає сімейну пару для спільного проведення часу. Досвід має. Розповів, що до 30 років дуже ревнував дружину. А потім усе стало навпаки і самі по собі змінилися смаки і погляди у сексі. Скинув світлини, де він з дружиною біля одного з торгових центрів у Луцьку. На вигляд – звичайні приємні молоді люди, мають гарне авто, на яке Максим заробив власними силами.

Руслан, який також мені написав першим, шукає разом з дружиною жінку для нечастих інтимних зустрічей . Йому і дружині по 29 років, є двоє дітей, живуть біля Рівного. Готові були приїхати до Луцька.

Багато й інших лучан вважають, що просто секс із своїми законними половинками – це банальщина. Тому у групах шукають однодумців.

ІСТОРІЯ ДРУГА. ХВОРА ДРУЖИНА І ДРУЖИНА, У ЯКОЇ БОЛИТЬ ГОЛОВА

Найбільш популярними спільнотами в Контактах є такі, як «Секс Луцьк знайомства», «Секс без обов’язків м. Луцьк», «Знакомства для секса в м Луцк Киев», «Луцьк Секс Реал». Середня чисельність учасників 2-3 тисячі.

Саме тут мою увагу привернуло оголошення Андрія про пошук секс-партнерки. У чоловіка я запитала, чи є у нього просто половинка. Привітав зі святом Миколая. Написав, що одружений, 40 років. У нього хвора дружина, а він молодий і здоровий, тому потрібна жінка. Зізнався, що йому більше імпонують заміжні. І назвав три причини – досвід, конфіденційність, бажання.

А 29-річний Євген шукає собі коханку тому, що у його дружини, написав, завжди болить голова.

ІСТОРІЯ ТРЕТЯ. ПРОВОКАЦІЯ І КАВА

Ніяких оголошень від Сергія в групах я не побачила. Але попросилася до нього в друзі. Він написав першим. Красивий (на фото) 36-річний лучанин кликав мене на каву. Мовляв, зустрінемось і при взаємній симпатії можемо продовжити стосунки. Розповів, що він одружений, має двох дітей, без шкідливих звичок, працює сам на себе. Сергій зізнався, що як би я не попросилася в друзі, то він би ніколи нікому й не написав. Що в сім’ї у нього усе добре, він самодостатній і щасливий.

Я запропонувала зупинитися на цьому, адже потрібно берегти те, що є. Проте Сергій написав, що як що він мене послухає, то ніколи не вип’є зі мною кави. А так уже нібито хочеться. В переписці зізнався, що дружину все-таки він зрадив. Один раз, у 2016 році.

А ще він виявився одним із тих, хто прочитав інформацію на моїй сторінці.

ІСТОРІЯ ЧЕТВЕРТА. ЗА 800 ГРИВЕНЬ ПОВИННА ВМІТИ ВСЕ

Неодружений 29-річний лучанин Олег настирливо пропонував мені 400 гривень за коротеньку зустріч задля задоволення його сексуальних потреб. До речі, пропонує й досі. Коли я відмовила і написала, що він для мене замолодий, Олег запропонував свого друга. Другові 42. Він посварився з дружиною і за інтим зі мною платить 600 гривень. Я поторгувалась і «погодилася» на 800 гривень. Зустріч мала відбутися в сауні. Але спочатку на 19.00 мала бути вечеря в одному з ресторанів Луцька. Наперед завбачливо обговорили меню і напої. Приїхати я мала вже, адже помста дружині чекати не могла. Я мала бути з гарним легким макіяжем і вміти абсолютно все.

ІСТОРІЯ П’ЯТА. НАЙМАНА КВАРТИРА ДЛЯ БДСМ

Павлові 44. Діти, любляча дружина, яка не розділяє його поглядів і, відповідно, про зради чоловіка не здогадується. У житті успішний, адекватний, дружелюбний. А от у групах він шукає «нижню» для БДСМ, над якою може знущатися у її задоволення і віддавати їй накази навіть по телефону. Павлові потрібна така жінка, яка погодиться на те, що б він повністю контролював її життя дистанційно – він вирішує, що вона сьогодні їстиме, в якій білизні ходитиме.

Павло пропонував мені виконати багато завдань сексуального характеру, які нічого спільного із здоровим глуздом не мають. Також він вимагав паролі від усіх моїх сторінок у соцмережах. Та коли я загуглила тему БДСМ, виявилося, такий спосіб життя є нормою для мільйонів. Чоловік каже, що таких стосунків знайти у Луцьку дуже складно, проте періодично вдається. Хоча зазвичай на зустрічі-сесії йому потрібно їхати в інше місто. Було у нього три заміжні жінки з Луцька та передмістя. Для зустрічей Павло ретельно шукає квартиру. Вона має бути обов'язково дорого обставлена.

ІСТОРІЯ ШОСТА. УТРИМАНКА ВИСОКОПОСАДОВЦЯ

Мою увагу привернуло оголошення Михайла. Він шукав жінку для конфіденційних зустрічей за матеріальну винагороду. При взаємній симпатії обіцяв мені 2-4 тисячі гривень за одну зустріч. Таких зустрічей він планував 5-7 в місяць. А також готовий платити бонуси за майстерність, акуратний вигляд, красиву білизну, ароматне тіло і лише за якісні інтимні послуги. У таких зустрічах важливим пунктом для нього є щирість, душевна розмова, ніжність, близькість. Михайлові приблизно 40 років, розумний, грамотний, стриманий, ввічливий. Написав, що він публічна особа, одружений, тому йому потрібна виключно заміжня розумна жінка, якій потрібні гроші, і яка не ставить лишніх запитань. Вона повинна бути скромна і невульгарна. Розповів, що у салоні в Луцьку година з дівчиною коштує 1000-2500 гривень, але його мета – не проститутка. Хоча на його оголошення відгукнулося багато незаміжніх молодих дівчат.

На першу зустріч Михайло кликав мене на каву в один відомий ресторан, аби спочатку вживу оцінити зовнішній вигляд. Аванс був готовий скинути мені вже. І провокував до останнього. Писав, що наша зустріч буде корисною нам обом. Переживав, що я загадила свою справжню сторінку різною «нечистю». Пропонував ранкову каву, кликав на вечерю, писав багато приємного для жіночого вуха. Просив бути відвертою і зізнатися, що насправді стаття – це виправдання, а я просто в якийсь момент злякалася.

Михайло єдиний, хто про мене ретельно гуглив, прочитав мої матеріали. Виявилося, що у нього є друзі спільні з моїми. Як підтвердження – скріншот мого друга із фейсбука. І там 30 спільних друзів. Ні мене, ні мого друга нібито особисто не знає. Але йому дуже імпонує моя професія, мовляв я була б і хорошою співрозмовницею. Свою професію Михайло вкінці також написав.

Чоловік видалив свою сторінку через годину після того, як я скинула йому сирий початок свого матеріалу.

ІСТОРІЯ СЬОМА. ЖУРНАЛІСТИ ТАКОЖ ЛЮДИ

За зустріч у готелі 49-річний Василь пропонував 1000 гривень. Живе і працює в Києві. Буває проїздом у Луцьку і Львові. Він журналіст, планує відрядження. А заразом і приємне дозвілля. Востаннє в нашому місті був два роки тому, вдалося знайти молоду студентку. Був приємно здивований, коли завантажилася інформація про мене. Побажав, як колезі, гарної статті. Позаздрив, мовляв, тема у мене цікава, а от він все життя пише лише про політику.

ІСТОРІЯ ВОСЬМА. ЯК Я ПОРНОФОТО ПРОДАВАЛА І ЦІНА ВІРТУ

Написав мені 35-річний чоловік. Як його звати і чи він лучанин, не зізнався. Спілкувався грубо і відверто. Його цікавило лише фото бюсту. За 10 моїх фотографій готовий був платити 100 гривень.

У багатьох групах є оголошення молодої лучанки з розцінками. Є багато відгуків, де чоловіки рекомендують її іншим. Отож, 10 її фото коштують 50 гривень. Відео 5 хвилин - 100 гривень, а 15 хвилин - 200 гривень. За переписку вона просить 50 гривень, а за переписку з фото на 50 гривень більше. Секс по телефону 100 гривень. Вірт по вайберу чи скайпу – 5 хвилин 100 гривень і 200 гривень за 15 хвилин. Секс з нею 600 гривень година, але з передоплатою.

ІСТОРІЯ ДЕВ’ЯТА. МІЙ СУСІД

Коли у мене вже у голові була повна картинка сюжету матеріалу і я видалялася з усіх груп і чистила переписки, мені написав Коля. Написав, що шукає зустрічі із старшою за себе жінкою. Фейковому Колі нібито 21 рік. Його цікавив мій вік, номер телефону і переписка з іншої моєї сторінки. Коли я відповіла, що сторінка у мене одна, Коля представився колегою мого чоловіка і написав, що живе у моєму будинку. А оскільки в нашому будинку дуже тісно, довелося виправдовуватися і скидати сусідові (якомусь з трьох під’їздів) скріни усіх моїх переписок з іншими чоловіками, де я пояснюю, що спілкуюся заради матеріалу. А що робить він у цих спільнотах – Коля вже мені не відповів.

ЧИМ ЖИВЕ РОЗПУСНИЙ ЛУЦЬК

Луцьких спільнот, де пишуть про інтим, приблизно сорок. По області – до двісті. Проте частина з груп закрита і що б туди увійти, потрібно подати заявку. Тому працювати довелося лише з тими, до яких був доступ. Найбільшою за кількістю учасників є все-таки закрита група «Відверті дівчата твого міста» – 35660 учасників. В середньому у всіх інших – 2-3 тисячі учасників. Є групи, де оголошення інтимного характеру лише платні, – «Сексі Луцьк». Тут чисельність учасників 3002. Є спільноти з досить цікавими і неграмотними заголовками, наприклад, «Кто хатит Секса сейчас в городе Луцке», тут 1974 підписники. Або з цікавими – «Петухи и курицы Луцка 17+». Група закрита, чисельністю 10274 учасника. У ній адміністратори пропонують розповісти свої інтимні історії, анонімність гарантують. Ще одна закрита група з історіями «Пошленький Луцьк 16+», 2467 учасників.

Є окрема група для заміжніх жінок. У ній 1458 учасників. І навіть «Луцьк Знайомства з бабульками та пишками» – 1464 учасники.

Є цікава спільнота, де чоловіки продають або заради коментарів показують фото і відео своїх дружин – «SEXWIFE Луцьк», 640 учасників. Також тут чоловіки шукають коханців для своїх половинок.

Усі чоловіки, яким я написала, що роблю лише свою роботу, дуже на мене образились. Писали, що відкрили мені душу, довірились мені. Що вони ніколи не пішли б на це, як би не я. Що то все випадково, що їхні сторінки тільки створені. І все зовсім не так, як я подумала. Але от оті їхні новостворені сторінки усі досі щодня онлайн.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тема не розкрита)))
Відповісти
Тема розкрита на 100%. Грамотно, без банальностей, сприйнятливою мовою (наскільки дозволяє ця "тема"). Журналіст - не слідчий, тому авторка показала лише поверхневу частину айсберга, одну з найболючіших соціальних проблем і бід суспільства. Констатація фактів. Можливо, навіть з ризиком для власної безпеки. Усе решта - для правоохоронних органів (які, до речі, дуже часто виступають "кураторами" тих, хто "зустрічається за гроші" і пожинають з того непогану "маржу"), соціологів, аналітиків. Віка - молодець. Це вам не "розслідування" жовтого "Вісника і Ко" про те, як чоловік живе тридцять років без шлунка.
Відповісти

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».