У Волинській поліції прокоментували інцидент з поліцейськими-розбійниками

11
3
У Волинській поліції прокоментували інцидент з поліцейськими-розбійниками
Прес-служба головного управління Національної поліції у Волинській області прокоментувала інтернет-виданню «Волинь24» ситуацію з нападом поліцейських на дітей.

Нагадаємо, 24 грудня увечері у Луцьку два працівники поліції напали на підлітків і, погрожуючи зброєю, відібрали гроші.

Як повідомили у прес-службі Волинської поліції, проти підозрюваних відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 187 Кримінального кодексу України (розбій). Їм загрожує до семи років позбавлення волі.

Справу розслідує Державне бюро розслідувань. Нагадаємо, саме цей слідчий орган уповноважений розслідувати справи проти працівників правоохоронних органів. Які були мотиви вчинення злочину, поки що не відомо.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це просто жах,а таких неадекватів багато!!!!!!
Відповісти
а керівництво у відставку не збирається?
Відповісти
А на Київ дань хто буде відправляти?
Відповісти
сАбаков?
Ні, він тепер після рюкзаків вертольоти зайнятий, на машинах "поллюції" багато не зробиш..
Не здивуюсь якщо була рознарядка зверхк.
Відповісти
Кілька днів назад на каналіі ICTV у надзвичайних новинах розповідали як двоє поліцейських пограбували у парку школярку, забрали мобільний. Це лише крапля в морі яка стала відома. ПОЛІЦІЯ ЧИМОСЬ ІНФІКОВАНА!
Відповісти
Валити мусорів треба
Відповісти
Так сталося, зарплата маленька треба жити, поліцейських треба пробачити а діток віддати в інтернат
Відповісти
Ганьба... На палю підарів.
Відповісти
Ай да поліція, ай да нова) Скоро треба буде ще одну поліцію, яка захищатиме від поліції. Каламбур, але жорстока правда. Ну-ну, давайте, гади, доводьте людей до другої Врадіївки. Що було після пам'ятаєте? Як попід столами ховалися, коли бруківкою в стіни постукали. Так от чогось мені здається, що вдруге "коридорів ганьби" вже не буде. Нагадую для тупих та імбецильних: жарти з вогнем - погана штука. Через мусорський беспредєл в нас народ і підіймається в першу чергу.
Відповісти
Ось цікаво, тих пацієнтів покарають, а ось тих хто брав на роботу??? Відділ кадрів, психологи, безпосередній керівник??? Що з ними? Чи не варто задатись питанням про проф. придатність - таке прошляпити!!!!
Відповісти
Сніжки вони грали
Відповісти