Керівницю луцького департаменту соцзахисту судять за побої. ВІДЕО

15
1
Керівницю луцького департаменту соцзахисту судять за побої. ВІДЕО
Керівницю Департаменту соціального захисту Луцької міськради Вікторію Майбороду судять за звинуваченням у побоях.

Про це йдеться в анонсі журналістського розслідування програми "Спецтема", яку покажуть у вівторок, 25 грудня.

Побої - легкий злочин і, за українськими законами, покарати за таке правопорушення можна лише протягом двох років. У березні 2019 року - якраз минає два роки від того вечора, коли трапився інцидент із Вікторією Майбородою. Відтак, обвинувачена намагається затягнути час.

Наприклад, чергове судове засідання посадовиця попросила перенести, посилаючись на розпорядження Луцького міського голови: мовляв, обов'язково має взяти участь в урочистостях з нагоди трагедії на Чорнобильській АЕС. Однак, це розпорядження готувала сама Вікторія Майборода...

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вона ще й по-хамськи кермує, і чоловік її Міша торгує пальонкою на Трункіна дванадцять
Відповісти
А ты что покупал, откуда знаешь... тоже мне грамотей нашёлся
Відповісти
Was do schprahe? Nicht fershtee Russisch
Відповісти
Бандеровец
Відповісти
Zu grosse banderivetz
Відповісти
Звiдки ви це знаете? Чи ви поруч сидите коли вона кермуе?
Відповісти
-, ще й по матері!!! Тому так
Відповісти
Так то воно так, але на своїй історичній ісраїлі одгрібли б по закону обоє і ніхто не переймався б богообраністю
Відповісти
Покарати її по повній, не одного вже з‘іла. Як може така неадекватна людина займати місце директора???
Відповісти
Хто ж її покарає? Після першого мого коментаря про їх з Мішкою бізнес фальсифікованою горілкою мав би з"явитися контактний телефон прокурора, щоб дати свідчення. Але ж прокуратурі нема коли дрібницями маратися - вони п"яні ДТП по Києвах влаштовують... А чинити над нею суд Лінча... Не знаю... Хоча?...
Відповісти
Неоднократно зверталася до панi Вiкторii за допомогою, не разу не вiдмовила, завжди допоможе, вислухае, все розкаже i пояснить, справжнiй фахiвець у своiй роботi
Відповісти
Віка, може досить за себе коментарі строчити?
Відповісти
Точно, що сама строчить
Відповісти
вона "темна" і не" образована " особа на посаді в департаменті повинна бути більш порядна і адекватна людина а то тільки й в міє лизати зад декільком чиновникам від кого залежить призначення
Відповісти
Віка любить анальний секс
Відповісти