--> Шацький юний дзюдоїст здобув кубок Польщі | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Шацький юний дзюдоїст здобув кубок Польщі

0
-4
Юні спортсмени Шацького спортивного клубу «Торнадо», 29-30 вересня, взяли участь у ХХ Міжнародному турнірі - Кубок Польщі «WarsawJudo Open».

«Warsaw Judo Open» є найбільшим турніром у Польщі дзюдо, яке грає на масштабній спортивно-розважальній арені у Варшаві – Torwar прес-службі Шацької РДА.

Міжнародний турнір WJO організований на високому рівні, який є відбірним турніром для збірних команд спортсменів відповідних категорій.
Цьогоріч у ньому взяло участь більше 1800 спортсменів із 33 країн Європи, Бразилії, Японії та США.

У черговий раз в польському змаганні від Шацького спортивного клубу «Торнадо» взяли участь троє юних спортсменів.

Попередньо вихованці місцевого спортивного клубу «Торнадо» п’ять разів брали участь у цьому турнірі, але жодного разу не могли завоювати призових місць.

І нарешті, на шостий раз поталанило юному дзюдоїсту Роману Самолюку, який став бронзовим призером.

В запеклих трьох сутичках він виграв поляка, фіна та білоруса, а у четвертій - програв майбутньому бельгійському чемпіону, старшому на 2 роки. Проте, в останній сутичці, за третє місце, менше як за хвилину виграв чеха і гідно виборов бронзу.
Також непогано показали свої результати в єдиноборстві Богдан Поліщук та Наталія Турич (с.Світязь).

Спортсменів до змагань готували тренери Шацького СК «Торнадо»: президент спортивного клубу Роман Самолюк, віце-президенти спортивного клубу Ігор Самолюк та Олексій Писачук.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію