Американець одружився з волинянкою. ФОТО

12
-4
Американець одружився з волинянкою. ФОТО
Волонтер Корпусу Миру США Бенні Венгі одружився з ковельчанкою Олександрою Кондрацькою.

Щасливі молодята повідомляють про це на своїх сторінках у соцмережі Фейсбук, – пише КовельPost.

Нагадаємо, що волонтер Корпусу Миру США Бенні Венгі проводить у Ковелі англомовні тренування з футболу для вихованців ФЦ «Ковель-Волинь».

Наразі у Ковелі працює ще двоє волонтерів Корпусу Миру США: Річард Роман та Кесіді Кремтон.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Радість то яка, на все село.
Відповісти
не забаром маленькі чорнобривці будуть бігати по Ковелі
Відповісти
Шкода афроамериканця, ще не розуміє, в яку халепу вляпався.
Відповісти
ДА ШОКОЛАДКА ПОПАВ !!!
Відповісти
А я з маленького села і вийшла заміж за єгиптянина, та ще й в Єгипті!!!То що тепер потрібно усій Україні святкувати????
Відповісти
Українських козаків не хоче, а захотіла чорного. Бридко як.
Відповісти
А де ви тих козаків зараз бачили? Бридко те що наші українські хлопці невиховані, без жодних уявлень в голові про нормальні цінності!
Відповісти
Щастя молодятам!!! А кому що не подобається - тихо заздріть мовчки :)
Відповісти
Это уродство...!!! Смешивание крови....!














!
Відповісти
Не встречал порядочной девушки......в г. Львове, которая вышла замуж за африканца !!!













Відповісти
Злочин проти своєї нації, раси та роду, сама народилась людиною, а її діти будуть тварини - мутанти. Гірко і бридко що в нас є такі дівчата.
Відповісти
Обкрутила полішка америкоса. От халепа
Відповісти