У Луцьку легковик ледь не збив дитину на візку. ФОТО. ВІДЕО

8
2
У Луцьку легковик ледь не збив дитину на візку. ФОТО. ВІДЕО
У Луцьку на вулиці Стрілецькій водій легковика побив машину з салону.

У ДТП ледь не постраждала дитина на візку, - повідомляє Інформаційне агентство ВолиньPost.

Інцидент трапився 3 серпня. Водійка «Hyundai Accent» сірого кольору рухалась з центру у напрямку Вишкова.

За словами очевидця аварії, машина повернула в двір Стрілецької, 31. За нею їхав «Citroen» білого кольору «на бляхах», який не побачив увімкненого повороту.

Він їхав позаду на великій швидкості і під час повороту врізався в «Hyundai».

Водійка «Hyundai», яка блискавично зорієнтувалася і врятувала життя пішоходів, у розпачі, адже її машина нова, з салону.

Вона вирулила за декілька сантиметрів від мами з візочком. ДТП обійшлася без потерпілих.





Теги: дтп, луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це не ті "бляхи" про які ми привикли говорити. Скоро ця машина буде продаватись на українських номерах. І ніхто і знати не буде, що вона вже бита. Ці гонщики завжди так їздять.
Відповісти
Це не бляхар, це автоперекуп,який не платить податки і незаконно отримує субсидії.
Відповісти
Оця рускогаварящяя ,якась неадекватна. Видно з відео і з світлин. В Луцьку вони всі такі? Хоча провина водія сітроена не заперечна...
Відповісти
Бляхи пора палити. Як співали піонери,взвейтесь кострами синие ночи, палають машини у рукожопих.
Відповісти
Увімкнутий поворот НЕ ДАЄ ПЕРШОЧЕРГОВОГО ПРАВА!.. Коза «з салона» повинна була переконатись що нікому не створить перешкоди своїм маневром, навіть бляхарам(горіть полум‘ям!)! Читайте і слблюдайте Правила!!! Хоча що бляхарі, що жінки- перша небезпека для усіх!
Відповісти
бережіть і життя і здоров'я і своє і чуже - інших учасників руху .Розумію багато що.... ( техніка підвела, здоров'я , розгубилися.... і т.д. ) а от куди спішать.... 100-120-180 км/год не розумію. Спішать усі до ДТП..... після ДТП ніхто нікуди не спішить.... після ДТП хто куди попадає- хто до дому, хто в лікарню, хто в тюрму, а хто в трупарню.... КУДИ ВСІ СПІШАТЬ - ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ ? А якщо на 5-10 хвилин пізніше приїхати, куди їхали , то що - КІНЕЦЬ ЛЮДСТВУ? НЕ СПІШІТЬ, милі УКРАЇНЦІ МОЇ- ЖИТТЯ ОДНЕ І У ВАС І У ІНШИХ. ГАЗ НАЖАТИ , то одне,, А ЗАТОРМОЗИТИ НЕ ЗАВЖДИ ПОЛУЧАЄТЬСЯ ШВИДКО,
Відповісти
Ну і тупі журналісти у вас. Не можуть відрізняти бляхи і транзитні номери.
Де ви таких тупаків берете?
Відповісти
Машини їхали з центра. Після удару обоє в повороті, сітроєн зазнав удару в праву частину. Запитання: з якої полоси чарівний водій Хюндая з волинськими номерами робив поворот ліворуч?
Відповісти