«Олігархи відпочивають»: Хамер «скупався» у Світязі та проїхався пляжем. ВІДЕО

12
1
«Олігархи відпочивають»: Хамер «скупався» у  Світязі та проїхався пляжем. ВІДЕО
На Світязі люди на позашляховику Hummer H2 каталися озером і пляжем, де відпочивали сотні людей.

Відео розмістила на своїй сторінці у Фейсбуці Катерина Савчук, яка стала свідком події.

«Як Вам олігархи відпочивають? Нормально?» - обурилася вона.

На відео видно, як автомобіль рухається озером і з його люка виглядає один з пасажирів.

Після того, як Хамер «скупався» у Світязі, його шлях продовжився прибережною зоною.

Автомобіль, не зважаючи на обурливі коментарі, рухався пляжем, оминаючи людей, які відпочивали там.

Очевидці зауважують, що Хамер має столичну реєстрацію.




Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Патрульні відпочивають і не помічають. Ганьба патрульним.
Відповісти
Пане Савченко, це теж місцеві, чи може це ваша київська інтелігенція? Ви ж кажете, що місцеві розвели срач, а ви київські наведете порядок. Доведіть. Натикайте показово мордою цих серливих придурків, якщо звісно можете. Знайти цих дебілів не проблема.
Відповісти
Це "бляхарі". Далой євробляхі.
Відповісти
Ні. Це "рука Кремля".
Відповісти
Ще з десяток відмазок придумати, щоб нічого не робити? Давайте, пане Савченко, мене до вас спічрайтером. Ми з вами такої пурги нагонимо, що всі повірять. Головне по морді не відгрібти. То що? Може напишемо що в них проблеми з серцем і вони втратили керування? Поконає я думаю.
Відповісти
цікаво, чи відреагує поліція на цей безлад та хуліганство зі загрозую для життя і здоровя громадян ?
Відповісти
Кажете так «відпочивають олігархи».. Ок! Так гори відео, як «відпочиває» бидло засмаркане, п‘яне в дрин, смердюче, в сандалях та шкарпетках. Матюкається, ламає усе і крошить, матюкається, калічить і вбиває! І таких куди більше, ніж тн. мажорів!!!
Відповісти
До 567. Пане Савченко давайте не відходити від сценарію. Будь-ласка по-тексту: сонячний удар, стало погано із серцем, втратив керування, пасажири абсолютно тверезі. Про те, що в цей час навколо перебувало бидло засмаркане, п‘яне в дрин, смердюче, в сандалях та шкарпетках, бажано не згадувати, бо це електорат.
Відповісти
ти мабуть один із тих гімнюків, що їздили. А ПІВНИКА ЧЕРВОНОГО В КОМПАНІЮ НЕ ХОЧЕТЕ ?
Відповісти
Часто погрожуєш тварюко. Даремно. Чекай!
Відповісти
Цікаво, а та сотня людей яка відпочивала не могла зупинити хамер і дати 3,14зди "алігархам". Ні безпечніше потім під ніками і у фейсбуці тявкати, яка в нас погано країна.
Відповісти
Бидло накрало грошей, і відчуває себе "хАзяИвами жизни..." І їм нічого не буде, поліція соромливо відведе очі... Вони завтра до вас в хату на своєму Хаммері в'їдуть.
Відповісти