Сотні прихильників Московського патріархату пішли з Луцька до Почаєва

15
2
Сотні прихильників Московського патріархату пішли з Луцька до Почаєва
Сотні прихожан Волинської єпархії УПЦ МП хресною ходою вирушили до Свято-Успенської Почаївської лаври, куди мають дійти до 5 серпня, щоб цього дня вшанувати чудотворний образ Божої Матері “Почаївський”.

Про це повідомляє сайт єпархії.

31 липня прихожани зібралися у кафедральному Свято-Покровському храмі міста Луцька і звідси пішли до Почаєва.

У храмі відбулася молебень за подорожуючих, яку очолив керуючий Волинською єпархією УПЦ МП єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Після молебню владика побажав присутнім Божого супроводу, терпіння і сил.

Прихожанам доведеться пройти близько 120-ти кілометрів.

“Нехай Господь та Божа Матір йдуть цим шляхом разом із вами, а ми будемо молитись за вас у ці дні!” – сказав Нафанаїл.

Віруючі взяли благословіння у владики на дорогу, проспівали тропар ікони Богородиці “Почаївської” та “Символ Віри”.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
щось вони не туди пішли. країна моксель не в тому напрямку
Відповісти
Верной дорогой идете,товарищи!!
Відповісти
ідіть в Мацкву і не вертайтесь!
Відповісти
І це назавжди, чи повернуться?
Відповісти
кричить гуцул з гори до кума , який на іншій горі: "Куме !!!!!!! Ви чули шо москалі в космос полетіли ?" Кум :"І шо , всі ?" "Та нє . тілько єден " "Дай Бог інші за ним полетять "
Відповісти
Подивіться на ці обличчя.Кожен другий явно олігафрен.Знаю парочку таких.Це дивні люди яким навіть в колективі з людьми тяжко
Відповісти
столько злобы в комах......противно и мерзко....никогда велекие укры не будут любимы богом
Відповісти
Жаль цих людей, кирило-гундяєвці завели їх в оману.
Відповісти
Де будуть йти?Спущу собак
Відповісти
Людонькі, що з вами? Звідки стільки жовчі? Люди йдуть собі спокійно та мирно Хресною ходою до Почаєва. Навіщо шукаєте ворогів там де їх немає. Всі ці люди живуть серед вас і є щирими українцями та патріотами України.
Відповісти
перекличка довбнів у коментах удалась)
приємно, новини з МП - найчитабельніші новини серед плодімого лайновозами інформаційного мотлоху)
Відповісти
На коліна стають виключно раби,хоча такими вони і є.Дітей шкода.Хоча це їх вибір.
Відповісти
Що це за хресна хода?Хто це все придумав?Головне для чого і з якою ціллю...
Відповісти
Хресний хід іде АД здригається, і Філаретовці також?
Відповісти
Щасливої дороги і щоб не зупинялися до самого Іркутська. На кордоні не забудьте порвати українські паспорти.
Відповісти