Лучанину дали 6 років за сепаратистські дописи в мережі

19
0
Лучанину дали 6 років за сепаратистські дописи в мережі
Лучанина засудили на 6 років позбавлення волі за проросійські дописи у соціальній мережі.

Про це повідомляє прес-служба Луцького міськрайонного суду.

Суддя Василь Ковальчук оголосив вирок у кримінальному провадженні та засудив до 6 років позбавлення волі лучанина. Той впродовж 2014 року розміщував антиконституційній публікації у соціальній мережі «Вконтакте».

У своїх постах обвинувачений публічно закликав до зміни меж території та державного кордону України, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади насильницьким шляхом та розв’язування воєнного конфлікту.

Будучи обізнаним про розпочате кримінальне провадження, обвинувачений переховується від суду, аби уникнути відповідальності.
Теги: суд, вирок
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кинув гранату- фулiган, штраф; забив когось- активicт, условно; написав шось- 6 (ШICТЬ) рокiв тюрми...
Йопнута краiна...
Відповісти
Він так само в ничку коменти писав як вище .А тепер буде 6років дупу тренувати.І вас найдуть
Відповісти
уявляю, якого розміру болт ви відсмокчете.
Відповісти
від тюрми не зарікаються
Відповісти
в наш час кожна порядна людина має відсидіти або отримати від придурків якийсь ярлик. сепаратист там, вата. але час іде.
Відповісти
проснись, дурік.
Відповісти
закликали до антиконституційних дій, повалення влади, нападали, гнилі скоти, на українських силовиків і військових. упекли когось з тварей врешті? як упікутимуть, розбудите.
Відповісти
ти краще розкажи, як бандюковичі прийшли до влади
Відповісти
у результаті законних виборів, придурку. бажаю тобі, щоб наші обрані вами, придурками, мародери відтрахали тебе по самі гланди, а потім вже самоубились.
Відповісти
Шо за коментарі дибільні. Люди шо ви пишете. Може його ще треба було по голові гладити? За сепаратизм в даний час це ще мало.
Відповісти
про яких людей ти говориш ? про тролів кацапських ?
Відповісти
А де зараз відомі сєпари Добкіни,Кернеси,Медведчуки,Башкалєнки... Може того нещасного до них на зону відправлять?!
Відповісти
опачка. сепари - це майдауни. не пам'ятаю, щоб вусатий бандюк Костянтинич розвалював країну або торгував Кримом. коли до вас це дійде, хто тут сепар, це буде точка неповернення і ми відштовхнемось від дна. може. якщо доживемо.
Відповісти
Що ти мій нік використовуєш, недоделок
Відповісти
пагаварі са мною мама.
Відповісти
А "відомий " блогер Шаповал, який відкрито і щиро прославляв руський мір, ходить по Луцьку і шкіриться. Слава Україні!
Відповісти
Займати пост президента, і мати телеканал, агрохолдинг, банк, кондфабрику, на скільки тягне??????
Відповісти
На другий срок
Відповісти
Ні, це місцевий сепаратист, колишній адміністратор спільноти "Антимайдан Луцк". Зараз переховується в Росії.
Відповісти