«За таке не дякують, а з посмішкою розстрілюють», - Савченко до головного дорожника Волині

15
0
«За таке не дякують, а з посмішкою розстрілюють», - Савченко до головного дорожника Волині
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко зробив зауваження керівнику департаменту інфраструктури і туризму Івану Мирці за те, що в кортежі Президента був водій без закордонного паспорта.

Про це стало відомо у вівторок, 10 липня, під час оперативної наради у голови Волинської облдержадміністрації.

Нагадаємо, у неділю, 8 липня, Волинь відвідали президенти Польщі та України. Вони вшановували 75 річницю Волинської трагедії.

«Я всім хочу подякувати за організацію і вам, Іван Іванович (Іван Мирка, - ред.) теж хочу подякувати. Хоча один автомобіль в кортежі Президента був з водієм без закордонного паспорта. За такі речі не дякують, а з посмішкою розстрілюють», - зауважив Олександр Савченко.

«Але загалом все було добре. Чудово, преса задоволена, гості задоволені. На 5 з мінусом спрацювали», - додав він.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0
Загрузка...

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
цей Савченко взагалі розумає, про що говорить? що за (брєд) несе?
Відповісти
Він розуміє. Це ми не в курсі.
Відповісти
правила перетину державного кордону розповсюджуються на всіх!
Відповісти
До чого тут перетин кордону? І волинські чиновники до паспортів водіїв президенського кортеджу???
Відповісти
Швидше за все, пан Савченко став свідком або учасником "державної таємниці", про яку ми не знаємо, а він нам її бовкнув. Я думаю так: губернатора Волині Олександра Савченко включили в протокол поїздки Порошенко в Сагринь (Польщу) і в Гончий Брід (Ковельський район). І можливо коли кортеж Порошенко поїхав до Польщі до нього приєднався невеликий кортеж Савченко. При перетині кордону, напевно з'ясувалося, що у водія однієї з машин Савченко немає закордонного паспорта. За підготовкою транспорту і водіїв для Савченко, відповідав Іван Мирця. Ось він його зараз і "нагинає". Я так думаю...
Відповісти
пане савченко. у 30-і вас би до стінки не раз поставили
Відповісти
правильно сказав, мирку вже давно пора...
Відповісти
Так Мирку вже ж звільняли, він і в фейсбуці прощався... і знову на посаді?
Відповісти
І Мирку і всю ту шоблу що були при попередньому губернатору звільнити, там тільки декілька чиновників що були при Гунчуку мали сміливістььнаписали заяву про звільнення, а інші захотіли лишитися при кормушці, тому що вони одному лизали, а тепер Вам стараються, хочуть залишитися при посадах, бо це кормушка, підете Ви, вони будуть іншому лизати і підставляти свої дупи
Відповісти
прийдуть інші лизодупи до корита. в чому різниця ?
Відповісти
думати - за кого скачете...
Відповісти
а ти за кого скакав чи скачеш ? за 30 срібняків ?
Відповісти
Так званий губернатор не приховує психології радянського смедячого мента. Розстрілювати можна з посмішкою. Зверхній, людина, якої не торкнулась культура, перебиває в розмові, курячого інтелекту. Коли він викликає до себе керівників, то йому здається, що вони приходять до нього на допит.
Відповісти
Коли такі смедюхи приходять хоч до якоїсь влади, вони того ж дня починають вважати себе де Голями. Де Голь - це рідкість, а ці дивляться на усе рибячими очима і показувати знак, що вони все розуміють і хочуть навчити інших. В Європу - з ментовськими погонами, в галіфе і в хромових чоботях.
Відповісти
My turn, my turn.? Larry said eagerly wiggling to get an opportunity to talk.
?I think the most effective factor about God is that he can beat up
the devil as a result of the devil is frightening and imply and ugly and unhealthy and God can beat him
up so the satan can?t hurt us like he did those demon crammed folks
in Jesus day.
Відповісти