У Луцьку авто на «бляхах» зіткнулося з іншим автомобілем, а потім зачепило маршрутку. ФОТО

11
0
У Луцьку авто на «бляхах» зіткнулося з іншим автомобілем, а потім зачепило маршрутку. ФОТО
У Луцьку авто зіткнулося з іншим автомобілем, а потім зачепило маршрутку.

Про це у Фейсбуці написав власник ресторану «Корона Вітовта» Олег Іванюк.

«Юний литовець Пєтя заїхав мені сьогодні в бампер на пішоходному переході, потім здав і ще "поправив" маршрутку. Каже - сплутав педалі... А я думаю, як живе щодня його мама знаючи що син десь їде. Віддам права батькові, коли покажуть мені сліди ремня на ср@ці», - йдеться у дописі.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Недоводій повертався з акції бляхарів. Трохи напевно нервувався, бо машнку шкода.... а на шрот прийдеться здавати.
Відповісти
на запорі когось би роздушив.,всіх хто на правильних номерах треба амністувати за летальні випадки правда?
Відповісти
Правилиним номерам всьо можна!
Відповісти
Якщо не помиляюсь вчора пеоеходив дорогу з дитиною по пп це чмо чуть по ногам непроїхало
Відповісти
а він що гот чи гомик що в нього під очима тіні нафарбовані?
Відповісти
Які сурйозні повреждєнія,просто армагеддон,бампер тріснув!Про ето напишуть в аналах історіі.
Відповісти
Дорогой Олег, то что у тебя есть ресторан, не даёт тебе право забирать чужие права, даже если виновник ДТП тебе в сыновья годится. То что сегодня с тобой произошло лишний раз доказует законы кармы. Перестань её дальше портить. Я не думаю, что ты имеешь право взывать к морали. Вспомни свой жизненый путь. Многие в городе все знают.
Відповісти
Шановний друже!
Дякую за постійну турботу про мою карму. Приємно, що Ви постійно слідкуєте за моєю персоною в інтернет просторі і неодноразово застерігаєте мене від неправильних вчинків у Ваших чисельних коментарах.
ВІдчувається, що Ви людина щира і незаздрісна. Гадаю з кармою у Вас все на вищому рівні.
Щоб мати ще більше інформації про мій життєвий шлях запрошую Вас підписатись на мої сторінки у Фейсбук та Інстаграм.
Відповісти
не толерую бляхарів, але з нормальним адвокатом, малий піцик дасть тобі прикурити, а не ти, "підагог жизні"
Відповісти
Коли школяриком дибав до 4-ої школи і хтось зачепив - теж права забирав ?..
Відповісти
Ідиоти в БЛЯхах мордують країну. Не знав раніше звідки біда, а тепер відомо!(. Усі вони засвічуються через бляхи! Реально КРЕТИНизм бляхарів зашкалює!!!((
Відповісти