У Луцьку - акція власників «євроблях». ФОТО

26
5
У Луцьку - акція власників «євроблях». ФОТО
У Луцьку власники авто на «єврономерах» просять зменшити вартість розмитнення такого транспорту.

Акцію організували у вівторок, 19 червня.

Учасники незадоволені законопроектами, які нещодавно зареєстрували у Верховній Раді. Кажуть, якщо їх ухвалять, за розмитнення все одно доведеться платити втричі більше, ніж коштує авто.

«Ми пропонуємо ліквідувати акциз взагалі, залишити мито - не більше 5% і ПДВ - не більше 20% від вартості авто. Тоді ніхто не захоче їздити на нерозмитнених машинах», - розповів активіст Сергій Поха.

Учасники акції вимагають внести зміни до законопроектів.

Нагадаємо, 15 червня 2018 року у Верховній Раді зареєстрували два законопроекти, які мають вирішити проблему з «євробляхами». Вони передбачають зменшення розміру акцизного податку з авто, скасування заборони на митне оформлення машин, що не відповідають екологічному стандарту «євро-5», а також посилення контролю за переміщенням і використанням авто, зареєстрованих в інших державах.






Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Контрабандисти автомобілів. Злодії податків..... Скорий кінець прийшов.
Відповісти
багатій країні скоро кінець прийде,поїдь в польщу придурок очі відкрий.
Відповісти
Поляки не такі хабарники. Відповідно їх влада і є відзеркалення народу. А у нас народ такий самий як і влада. Просто у кожного різні можливості красти і обдурювати систему. Тому якщо і прийде кінець, то завдяки от таких ділків на різних рівнях. І поляки будуть гнати від себе таких сраним віником скоро. Нащо їм та корупційна інфвекція. Панам треба тільки обслуга.
Відповісти
Філософ,уже знаєш яким мірилом Український народ міряти,але невийде ти тим мірилом х..я міряв в бані,боюсь воно вже правильної цифри непокаже.
Відповісти
Вирішували на який шрот ті корчі здавати.
Відповісти
Їздити невигідно,масло тече-треба доливати,резину жере-тре підвіску робити,все гроші,таке пишете,ти машину зсередини бачив?
Відповісти
Бляхарям пофігу на те що таке підвіска і машина зсередини, у них ейфорія від того що з жигуля на пассат напівживий пересіли...
Відповісти
ейфорії не їде,октанове число не те.
Відповісти
Ура, невже більша половина цих "корчів" попаде на свалку??? Аж невіриться)))
Відповісти
пассат Б5 гамно у порівнняні з моїм сімейним жигулем 74 року.
Відповісти
такі пассати як вони купляють то точно гівно, підвіска вбита, турбіна в передув валить, ЕГР забитий, каталізатор теж, рейка тече, тандемнік теж плаче, на щитку всі лампочки світяться)
Відповісти
В інтернеті начитався?
Відповісти
трупи дєнег ніхто не дасть,це сказки для дибілів.
Відповісти
Розкажи який же ти спеціаліст???
Відповісти
Продовження гейпараду
Відповісти
Судячи по коментарях, новини читають щірі завидні украінці- патрійоти!!!! Ви ще б крикнули ганьба і геть. Чудак- мудаки
Відповісти
А чому заздрити? Вашій ГЕЙ АВТО СИЛІ? Поха Вас розводить, як лохів остванніх.
Відповісти
троллі які немають поняття що таке автомобіль,так пиздуни-завистники.
Відповісти
а ти маєш поняття що таке автомобіль?
Відповісти
ремонтую,кожен день.жигулі не ремонтую,тільки свої.
Відповісти
то шо їх дохіба!
Відповісти
Найкращий метод розвести того, хто думає що він найхитріший. Митниця і ділки кеш зняли..... Лохам які через хабарі митникам, підробку доручень і інших документів, думали перехитрити систему залишається займатись тим, чим займались обдурені вкладчики МММ, зараз якраз вибори, олігархи своїм штатним атавістам транші закинуть, щоб вони збирали такого роду публіку ( бляхарів, копачів бурштину, папіросніків і інших "простих людей") і будуть вони скакати і хороводи водити.
Відповісти
Вони кожен день на вулицях акції влаштовують
Відповісти
нарешті хитросраких в узду візьмуть. вже всім набридли ті всрані бляшки з дебілами за кермом.
Відповісти
Забирати права в дурочок які педалі путають довічно
Відповісти
Не зареєстрували Закон про розмитнення у верховній зраді,так що "тусуйтесь"і далі.Хоча по тому Закону всі ваші "корита" підуть на брухт,бо невигідно буде розмитнювати,а більшість і взагалі не підпадають під законодавство.
Відповісти