Аварія у Луцьку: влупились автобус Нацгвардії і позашляховик

14
0
Аварія у Луцьку: влупились автобус Нацгвардії і позашляховик
У Луцьку в аварію потрапив Вольво та автобус із пасажирами. Половину позашляховика - розтрощило.

Автопригода трапилась у неділю, 17 червня, на вулиці Набережній, поблизу автозаправки "ANP".

За словами патрульного Мирослава Демчишака, водій Вольво, 1964 року народження, рухався з кільця у бік вулиці Ковельської.

За попередньою інформацією, йому стало зле за кермом, він виїхав на зустрічну смугу, де саме рухався автобус, який протаранив позашляховик.

Видимих серйозних травм водій Вольво не отримав, можливий лише забій грудної клітки. Чоловіка забрали до лікарні. Там кажуть, що у нього високий тиск.

Автобус належить Нацгвардії. Водій та пасажири не постраждали.

Від удару у Вольво вщент розтрощена права половина автівки. У автобуса потрощене праве переднє крило.

На місці працюють поліція та пожежники.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Потрощені праві частини, задумайтесь!!!
Відповісти
Як тільки "начудив"так відразу-стало зле.А до того зле не було.То чому сів за кермо.Добре,що автобус,а не Таврія.
Відповісти
ото вже дійсно пора повернути щорічні медогляди для всіх водіів,щоб потім не "ховалися що іім поплохело" несподівано
Відповісти
Нема поворотної полоси,тому багато авто проскакують на ліво. Безграмотні намалювали розмітку.
Відповісти
Оце дійсно міцний автобус.
Відповісти
він на рамі - це раз, і важить як 5-6 таких вольво це два. на випадок якщо фізику прогуляв у школі
Відповісти
- наїхали та побили!!!) Все як завжди!
Відповісти
Мали б совість хоч номера замалювали перед тим як закидувати. Козли.
Відповісти
Розповідаю ВСІМ, хто ласий до пліток!!! У водія позашляховика стався гіпертонічний криз!!! Він втратив свідомість!!! Цю людину знаю особисто!!! Водійський стаж у нього понад 35 років, причому ВОДІЙ АС!!! Люди, НЕ ПЛІТКУЙТЕ!!! Не судіть да не судимі будете!!!
Відповісти
ось як тепер називають подвійну суцільну.
Відповісти
коментатори, забули чи не знали, що людині може миттєво стати зле? тим паче, 64-го р.н.
Відповісти
тобто він як вичухається буде, як розумний дід, їхдити з водієм? бозя йому другий шанс не подарує
Відповісти
Тобто, хай в тебе лупане тиск під 200 в один момент колись і ти свідомість втратиш, тоді закриєшся. І дай бог шоб це було не за кермом авто . Низькі люди тільки вміють сунути свого носа куди не треба і осуджувати.
Відповісти
Погано, коли на дорозі хтось в любий момент може виїхати тобі у лоб. Тут би якось запровадити медичне обстеження на зразок ВЛК, як у пілотів. Адже в руках тони смерті, і їх НЕОБХІДНО АДЕКВАТНО контролювати!
Відповісти