--> Аварія у Луцьку: потрощило машину з людьми. ФОТО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Аварія у Луцьку: потрощило машину з людьми. ФОТО

20
0
Аварія у Луцьку: потрощило машину  з людьми. ФОТО
На вулиці Ківерцівській у Луцьку трапилася дорожньо-транспортна пригода: через причіп, який відчепився від Мерседеса, розтрощило автомобіль ВАЗ.

Інцидент трапився у суботу, 16 червня, близько 16:00.

Відомо, що в аварії взяло участь два автомобілі - бус Мерседес і ВАЗ. Перший тягнув причіп, але з невідомих поки причин він відчепився від авто. Причіп в'їхав у ВАЗ і практично розтрощив автомобіль.

У авто було троє пасажирів, водій та жінка з 4-річною дитиною. Усіх госпіталізували до лікарні. Водій буса не постраждав.

За попередньою інформацією, у водія ВАЗа травма голови і шиї
та перелом ноги.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
До яких пір ці укруками Жигулі їздитимуть дорогами України??Ці укрбляхи вже задовбали.
Відповісти
А при чому тут це?
Відповісти
А при тому,що це вже металобрухт....
Відповісти
Вибач, але яка тобі різниця хто на якому авто їздить? Безліч аварій стається за участі дорогих автівок тому тут точно діло не автівці. Тут постраждали люди, водій ВАЗу в тяжкому стані. Мені соромно за те що такі люди як ти замість того, щоб співчувати обговорюєте хто на якій автівці їздить!
Відповісти
А при тому що якби поміняв на бляху так би не покалічило!
Відповісти
Дов****б не пиши такої *уйні!!
Відповісти
Краще б запитаЛО чим допомогти, а не пишиш таку фігню!!!
Відповісти
Ти і подібні на євротрупах роблять біди іншим учасникам ДР в рази більше ніж совкопром. Шизіки ви нездорові, корч за 1500 баксів це пряма дорога на цвинтар\розборку\в тюрягу
Відповісти
Напишіть, якщо знаєте контактні телефони водія або дружини. Потерпілі отримають Відшкодування на лікування і завдану моральну шкоду. Мої контакти 067 1743205 або 050 7367923.
Відповісти
Вова, подінься зі своєю шарагою, помічник мля...
Відповісти
Звідки люди що постраждали і що з ними
Відповісти
Живуть в Луцьку, водій родом з Прилуцька в машині з ним їхали його дружина та маленький син
Відповісти
Як ви можете таке писати може у людини не хватає грошей на хорошу машину
Відповісти
0997194133 номер телефону дружини, Тетяна
Відповісти
А ти "луцький" видно Мразь ще та!!!! Нагорода колись тебе знайде!!!!
Відповісти
- злі, бо тупі та бідні! А бідні бо тупі та ліниві й заздрісні! Це Україна
Відповісти
Я донька водія ВАЗу ,люди ви незнаєте як це сталось так само як і я ,ви бичите лише вщент побиту машину іт.д ,тут тільки здогадки
Відповісти
з чого ви взяли що причeп відчипився?
Відповісти
А як все було?
Відповісти
Потрібні свідки цієї аварії !!!Будьте добрі дайте інформацію як можна зв'язатись ...хто бачив як відбувалось ...
Відповісти