У Луцьку на березі Стиру влаштували нічну гулянку з алкоголем. ФОТО

18
2
У Луцьку на березі Стиру влаштували нічну гулянку з алкоголем. ФОТО
На березі річки Стир у Луцьку влаштували гучну дискотеку.

Подія трапилася у ніч на неділю, 10 червня, - про це повідомив власкор інтернет-видання "Волинь24".

Нагадаємо, у Луцьку чоловік, який брав участь в нічній гулянці, поводився неадекватно на міській вулиці.

На лінію 102 надійшло декілька викликів від лучан про гучну музику.

На виклик прибули 2 екіпажі патрульної поліції та активісти формування «Самооборона Волині», які на березі річки Стир виявили дискотеку за участі великої кількості людей. На вході люди платили гроші, а на території продавався алкоголь.

Поліція встановила організатора дискотеки, який стверджував що він має погодження міської ради та договір оренди території, але показати жодних документів не зміг. Дискотеку припинили, проте відвідувачі, які заплатили кошти за вхід, залишись незадоволені.

Організатор назвався Антоном, сказав що захід був узгоджений з одним із депутатів міської ради. Організатора забрали у міський відділ поліції. На хлопця винесли постанову.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Круто.
Відповісти
хм,а що один депутат може вирішувати за всіх?Якщо так то навіщо нам ціла команда депутатів!
Відповісти
Нічого нікому небуде, так як співорганізатором був Сам Ігор Поліщук і ще декілька укропівців які були присутні на дискотеці. Цікаво чи не за бюджетеі кошти це було?
Відповісти
Захід і саме бухло було погоджене з Петром Нестеруком. Чисту правду сказав хлопець
Відповісти
і бухло своє фальсифіковане теж цей Нестерук організував на цю паті
Відповісти
Цілу ніч гупало і судячи по стилю музики, відвідувачів варто було перевірити на наркотики. Добре чути було в районах, Старе місто, Красне, Кічкарівка, Чернишевського, Нова лінія, Набережна, Промінь, Центр... Хто погодив даний захід? Чому на гарячій лініі міськради ніхто нічого незнав? Як можна незнати що неспить пів міста?
Відповісти
А де розум, честь і порядок нашого міста Сиротинська та її вірні пси? Спала чи була активною учасницею? Вона тільки вдень із бабусями та комунальними підприємствами герой, а внічку страшно, молодь і по шарабану надавати може, а депутати ще й посади знімуть, а вона така солодка. Королева огорож та перекриттів блін!
Відповісти
СТЕРВОтинська квітки продавала
Відповісти
Сиротинська квіти в себе на північні продавала, щоб хлопи на дискотеку ішли
Відповісти
Голосуйте за УКРОП - все місто стане балаганом!
Відповісти
Дякувати Богу, що на вході знімалась платня, а не плаття...
Відповісти
це муниципали атривались
Відповісти
Сьвато є сьватом - ївана купала. Тому й гуляли!
Відповісти
А ліцензія у продавців алкоголю була? Штрафувати будуть? Яке покарання понесли організатори недозаходу для торчків?
Відповісти
Сиротинська з колегами отвесала
Відповісти
Не чіпайте жируху)))
Відповісти
Коменти тупих просто зашкалюють!(( Ви з Ліпін чи Олики пишите?(
Відповісти
Зверніть увагу на коменти в яких згадано імена депутатів та партій. На них по 100, 60 або -60 лайків або дизлайків, що дуже різниться серед звичайної к-сті лайків біля інших коментів.
Очевидно, що це накрут, аналон кремлеботів.
Зацікавлені партії хочуть звинуватити один-одного, на фоні туси, при тому що жодна з них там «неприділах».

Думайте своєю головою, будьте чемні і гарного всім літа.
Відповісти